Понеділок, 23 жовтня 2017 |

Анонси

19 жовтня 2017 року о 10:00 годині в залі засідань міської ради (м. Ірпінь вул. Шевченка, 2-а) відбудеться засідання сорок першої сесії Ірпінської міської ради VІІ скликання.

На розгляд міської ради винесено наступні питання: про звіт головного лікаря комунального закладу «Ірпінська центральна міська лікарня»; про звіт виконуючого обов'язки начальника управління освіти і науки Ірпінської міської ради тощо.

З проектом порядку денного можна ознайомитися у роздiлi «МІСЬКА ВЛАДА – Міська рада – Перелік питань до сесії» (http://imr.gov.ua/perelik-pitan-do-sesiji).

 

17 жовтня о 09:00 відбудеться засідання виконавчого комітету Iрпiнської міської ради.

На розгляд членів виконкому винесено наступні питання: про фінансування видатків, про внесення змін до персонального складу колегії управління освіти і науки Ірпінської міської ради Київської області, про внесення змін до рішення виконавчого комітету Ірпінської міської ради від 11.04.17р. №87/5 «Про затвердження проектно-кошторисної документації», про передачу майна матеріально-технічного забезпечення та канцелярських товарів Ірпінсько-Бучанського ОМВК тощо.

Також у ході засідання виконавчого комітету планується розглянути ряд питань управління інфраструктурного розвитку, інвестицій та житлово-комунального господарства, служби у справах дітей та сім’ї, питання містобудування та архітектури, комунальних підприємств «Ірпіньзеленбуд», «УЖКГ «Ірпінь», «Ірпіньжитлоінвестбуд».

Загалом на розгляд виконкому запропоновано близько сорока питань.

З проектом порядку денного можна ознайомитися у роздiлi «МІСЬКА ВЛАДА – Виконавчий комітет – Перелік питань на засідання виконавчого комітету».

До уваги депутатів, представників засобів масової інформації та мешканців територіальної громади міста!

19 жовтня 2017 року о 10:00 годині в залі засідань міської ради (м. Ірпінь вул. Шевченка, 2-а) відбудеться сорок перша позачергова сесія Ірпінської міської ради VІІ скликання.

26 жовтня 2017 року о 10:00 годині в залі засідань міської ради (м. Ірпінь вул. Шевченка, 2-а)відбудеться сорок друга сесія Ірпінської міської ради VІІ скликання.

13 жовтня о 16.30  в приміщенні Ірпінської центральної міської бібліотеки відбудеться  круглий стіл на тему: «Презентація Дорожньої карти розвитку малого та середнього підприємництва для учасників АТО в місті Ірпінь та Приірпінні «Акселератор бізнесу 4.5.0».

У зустрічі візьмуть участь:

АНТОНЮК Лариса Леонтіївна -  проректор з наукової роботи ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана», професор кафедри міжнародної економіки, директор Інституту вищої освіти;

ЧЕРНЯВСЬКА ОЛЕНА – менеджер проекту з розробки Дорожньої карти розвитку малого та середнього підприємництва для учасників АТО «Акселератор бізнесу 4.5.0», голова Громадської організації «Ірпінська агенція розвитку»;

ХЛИСТОВА Олена – заступник капітана команди Енактус Кнеу;

КРАСІНСЬКИЙ Денис Львович − Голова Громадської організації «Ірпінська міська спілка    ветеранів та інвалідів АТО»;

КОВАЛЬЧУК Микола – голова Громадської ради м. Ірпінь;

ГОЛОВЕНЬКО Олександр – голова Громадської ради АТО;

ГОЛОВЕНКО Антон – координатор проекту з розробки Дорожньої карти розвитку малого та середнього підприємництва для учасників АТО «Акселератор бізнесу 4.5.0.»;

ЛІТВИНОВ Андрій Вікторович – Начальник Управління інфраструктурного розвитку, інвестицій та житлово-комунального господарства    м. Ірпінь;

Ветерани АТО, що започатковують власний бізнес, представники громадських організацій ветеранів АТО, підприємці, представники громадськості.

Обговорення матеріалів Дорожньої карти  сприятимуть впровадженню заходів Дорожньої карти розвитку малого і середнього підприємництва для учасників АТО до  Стратегічного плану економічного розвитку м.Ірпінь та Ірпінського регіону.

Основні питання для обговорення:

- Презентація ДК;

- Шляхи імплементація заходів ДК у Стратегію розвитку МСП в Приірпінні;

- Представлення України на World Cup Enactus 2017 в Лондоні;

- Результати заключної конференції USAID 10-11 жовтня 2017 року;

- Розповсюдження ДК серед основних стейкхолдерів регіону;

- Плани та проекти розвитку МСБ на майбутнє.

Підготовка матеріалів відбувається в рамках проекту з розробки Дорожньої карти розвитку малого і середнього підприємництва для учасників АТО в місті Ірпінь та Приірпінні, який реалізується ГО «Ірпінська міська спілка ветеранів та інвалідів АТО» у партнерстві з громадською спілкою «Ірпінська агенція розвитку» та студентською командою Енактус ДВНЗ "Київський національний економічний університет ім. В. Гетьмана" за фінансової підтримки Програми USAID «Лідерство в економічному врядуванні» (USAID ЛЕВ). Програма USAID ЛЕВ впроваджується МБО "Фонд "Східна Європа" у партнерстві з ГО "Інститут економічних досліджень та політичних консультацій" та ГО "Київський економічний інститут".

14 жовтня в Ірпені святкуватимуть День захисника України.

У програмі заходів:

11:00 – урочисте відкриття меморіальної дошки (Алея Героїв АТО);

12:30 – урочисте зібрання до Дня захисника України (вручення нагород учасника АТО, концерт (актова зала Ірпінської міської ради (вул. Т.Шевченка, 2-а);

15:00-16:30 – урочисте відкриття, фото з пластунами, Велика Гра про Пласт для великих і маленьких ірпінців (Центральна площа);

17:00-19:00 – початок ватри, героїчні пісні під гітару, ігри, єднання в колі свідомих й небайдужих (парк Перемоги).

Варто зазначити, що День захисника України відзначається 14 жовтня у день святої Покрови Пресвятої Богородиці. Є державним святом.

5 жовтня 2017 року о 16:00 в актовій залі Ірпінської міської ради відбудуться громадські обговорення з питань охорони громадського порядку у місті Ірпінь та Ірпінському регіоні.

У ході обговорення буде проведено анонімне анкетування з метою оцінки стану правопорядку та надання оцінки роботи дільничного офіцера поліції за місцем проживання.

Захід проходитиме відповідно до розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 24 травня 2017 року № 281 «Про план невідкладних заходів щодо забезпечення законності, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, належної координації дій органів виконавчої влади у Київській області».

6 жовтня о 14:00 годині в Ірпені на центральній площі міста заплановано відзначення Дня бійця територіальної оборони.

У програмі передбачено: нагородження бійців територіальної оборони, показові виступи рукопашного бою та заняття з тактичної медицини, розбирання та збирання зброї тощо.

Також у навчальних закладах міста для старшокласників відбудуться тематичні бесіди про захисників України.

У заходах братимуть участь військовозобов’язані, які мають досвід бойових дій, учасники АТО, військовозобов’язані підрозділу територіальної оборони міста Ірпеня та селищ Ворзель, Гостомель, Коцюбинське, молодь, громада міста.

5 жовтня 2017 року о 17.45 в приміщенні Ірпінської міської ради (м. Ірпінь, вул. Шевченка, 2-а, 1-й поверх, актова зала)  відбудуться чергові збори Громадської ради при виконавчому комітеті Ірпінської міської ради.

проект

Порядок денний чергового засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Ірпінської міської ради

 1. Оновлення генерального плану міста Ірпінь. Процедура, етапи, участь громадян і громадських організацій.

Доповідач -  начальник відділу містобудування та архітектури

М. Сапон

 1. Презентація дорожньої карти розвитку малого і середнього бізнесу для учасників АТО.

Доповідачі - ГО «Ірпінська міська спілка воїнів-інвалідів АТО»  

А. Головенко,  ГС «Ірпінська Агенція Розвитку». О. Чернявська

 1. Нагородження і відзначення членів Громадської ради
 2. Різне.

17.45 – 18.00 Реєстрація

18.00 – Початок засідання 

 • По першому питанню до 10хв. на доповідь, до 30 хв. на питання і відповіді.
 • По другому питанню до 10хв. на доповідь, до 20 хв. на обговорення.
 • По третьому питанню до 10хв.
 • По четвертому питанню до 10хв.

19.30 Кінець засідання 

Регламент:

 • Виступи з місця до 3 хв.
 • Запитання і відповіді до 1 хв.
 • Репліки до 1 хв.

Голова                                                            М. Ковальчук

Секретар                                                        Т. Лаговська

29 вересня – 1 жовтня відбудуться святкові заходи з нагоди Дня міста Ірпінь. Програма заходів насичена різноплановими подіями, фестивалями, виступами творчих колективів та виконавців, розвагами для дітей і дорослих.

29 вересня у парку ім. В. Правика о 16:00 – 19:00 – святковий концерт до Дня міста за участю творчих колективів та поетів міста Ірпеня «Все про тебе, Ірпінь».

Цього ж дня о 17:00 у парку «Центральний» відбудеться відкриття книжкового фестивалю «Irpin Book Fest». 17:00 – 22:00 – концертна програма. О 22:00 – фаєр-шоу.

30 вересня святкові заходи з нагоди Дня міста Ірпінь відбудуться на Центральній площі. У програмі:

11:00 – 12:00 – розіграш автомобіля та цінних подарунків між інвесторами ЖК «Синергія»;

11:00 – 16:00 – дитячі забави (аквагрим, аніматори, фотозона);

12:00 – 13:00 – урочистості з нагоди святкування Дня міста та виступ творчих колективів;

13:00 – 15:50 – Irpin JAZZ fest 2017;

15:50 – флешмоб – подарунок від жителів міста;

16:00 – 18:00 – конкурс «Irpin Fashion 2017» за участю учасника телевізійного шоу «Х-фактор», головного героя проекту «Київ вдень та вночі» Артура Логая та телеведучої програми «Кенді на переговорах» – Кенді;

18:00 – 22:45 – виступ зіркових гостей: гурт «Друга ріка», Ольга Цибульська, Кирило Каплуновський, Іван Пилипець, а також гуртів «The DOOX», «Stringy»;

22:45 – 22:55 – фаєр-шоу;

23:00 – масовий запуск гелієвих кульок.

30 вересня у парку Будинку творчості письменників планується:

10:00 – відкриття парку Письменників;

10:30 – 14:00 – концертна програма;

10:00 – 17:00 – безкоштовна солодка вата, морозиво, повітряні кульки для дітей.

Також 30 вересня у парку «Центральний» з 10:00 – 19:00 проходитимуть різноманітні заходи Фестивалю «Irpin Book Fest».

Цього ж дня о 10:00 в Ірпінській ДЮСШ – відкрита першість турніру з футболу серед чоловіків.

А в парку ім. В. Правика:

9:00 – 13:00 – захід «Маленький Шекспір» з безкоштовними майстер-класами, конкурсами та іграми для дітей.

1 жовтня на Центральній площі міста –

11:00 – 15:00 – Обласний фестиваль-конкурс духових оркестрів «Сурми Київщини».

У парку «Центральний»:

13:00 – 17:00 – різноманітні заходи «Irpin Book Fest».

Запрошуємо на святкування Дня міста Ірпінь!

30 вересня о 10:00 годині в місті Ірпені відбудеться урочисте відкриття оновленого парку Будинку творчості письменників «Ірпінь». Цього дня в Ірпені будуть святкувати День міста.

Будинок творчості письменників «Ірпінь» – місце народження численних літературних і художніх шедеврів. Створений у 1935 році на базі дачі київського фабриканта Чоколова. На початок 2017 року і будівлі, і територія опинилися у напівзруйнованому стані. Національна спілка письменників України та Ірпінська міська рада підписали договір про співпрацю, в рамках якого і відбулася реконструкція парку.

Тут облаштовано нові вхідні групи, пішохідні алеї, встановлені альтанки, проведено додаткове декоративнее озеленення. Максимально збережені природний ландшафт та зелені насадження. Є місця для творчих вечорів і публічних читань. Справжня оаза – відновлене озеро.

Анонси

Звіт за 100 днів

Петиції

Громадський бюджет

Звіт за 2 роки

Секретар ради інформує

СТРАТЕГІЧНИЙ ПЛАН ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ ірпінського регіону на період до 2020 року

СТРАТЕГІЧНИЙ ПЛАН ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ ірпінського регіону на період до 2020 року


Протидія торгівлі людьми

Розпорядження по очищеннюГромадська радаМолодіжна громадська рада

ПАМ'ЯТАЄМО полеглих за Україну

Інформація, що може бути корисною під час подорожі за кордон:

Довідки:


Законодавство у сфері протидії людьми:

Порядок взаємодії субєктів з надання допомоги потерпілим та постраждалим від торгівлі людьми (постанова КМУ №783 від 22.08.2012 року)

Посібники та інформаційні матеріали:

 

1 листопада 2014 року розпочато реалізацію проекту «Поширення Національного механізму взаємодії суб'єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, в Україні» за підтримки Організації безпеки та співробітництва у Європі Координатора проектів ОБСЄ в Україні, уряду Канади, Міністерства соціальної політики України. Головним виконавчим партнером є громадська організація «Фундація «Гармонізоване суспільство».

Загальною метою та завданням проекту є посилення спроможності органів державної влади та громадських організацій, які працюють у сфері протидії торгівлі людьми, надавати відповідну допомогу жертвам торгівлі людьми.

Проект також передбачає підвищити обізнаність населення через проведення Інформаційної кампанії щодо існуючого Національного механізму взаємодії у наданні допомоги особам, які постраждали від торгівлі людьми.

 

Локації проектів

Міське радіо

Календар подій

Ірпінський вісник