Вівторок, 15 жовтня 2019 |

ПОПСУЙ АНАСТАСІЯ ВІКТОРІВНА

Народилася 29 листопада 1985 року в місті Києві.

Здобула середню освіту в Київському ліцеї бізнесу (золота медаль).

У 2003 році отримала нагороду «Кращий випускник року». Має дві вищі освіти, обидві з відзнакою (червоний диплом): перша – Національний педагогічний університет ім. М.П.Драгоманова, спеціальність: вчитель української мови та літератури, зарубіжної літератури, літературне редагування, ступінь: магістр; друга – Університет економіки та права «КРОК», спеціальність: міжнародна економіка, адміністративний менеджмент, ступінь: магістр.

Навчалася у закордонних програмах: Центр підвищення кваліфікації вчителів (Польща, Насутов), Центр громадянської освіти (Німеччина, Баден Вюнтенберг).

Брала участь у більше ніж 100 семінарах та конференціях на тему європейських стандартів життя, розвитку місцевих громад, лідерства тощо. Автор тренінгових програм.

Координувала національні та міжнародні проекти. У рамках проекту Європейської Комісії організовувала навчання для представників усіх служб та міністерств (центральні органи виконавчої влади) щодо участі в Інтеграційних інструментах з ЄС та ін.

У 2014 році адмініструвала благодійну акцію в Україні щодо допомоги родинам загиблих на Майдані. Кошти, зібрані у рамках програми, було передано 104 родинам загиблих. Прозорість передачі коштів засвідчено міжнародними аудиторськими компаніями.

08.2010 –11.2014 – директор Благодійного фонду «Фонд громади Приірпіння»

09.2006 – 09.2012 – координатор проектів в Міжнародній громадській організації «Фундація Польсько-Української Співпраці ПАУСІ»

09.2003 – 09.2006 – асистент Голови Асоціації керівників шкіл міста Києва

06.2003 – 05.2007 – викладач спецкурсу «Європейські Студії» в ТОВ «Загальноосвітній навчальний заклад «Київський ліцей бізнесу»

2014-2016 року працювала на посаді заступника Ірпінського міського голови.

З січня 2018 року - секретар Ірпінської міської ради.

 

pay-oplata

brandbook

zovn reklama

Петиції

Громадський бюджет

Звіт за 100 днів

Звіт за 3 роки

Звіт

Секретар ради інформує

munvarta

munvarta

munvarta

Юстиії

декларування

СТРАТЕГІЧНИЙ ПЛАН ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ ірпінського регіону на період до 2020 року

Громадська рада


«АСОЦІАЦІЯ МАЛИХ МІСТ УКРАЇНИ»

Молодіжна громадська рада

ПАМ'ЯТАЄМО полеглих за Україну

 

Календар подій

Ірпінський вісник