Friday, 25 September 2020 |

Попри запровадження карантину відділ прийняття рішень продовжує  роботу по нарахуванню субсидій у грошовій готівковій та безготівковій формі.

            Протягом березня 2020 року відділом прийняття рішень  нараховано  житлових субсидій для 3143 домогосподарств на суму - 3 379 553,63 грн. та  217 - у безготівковій формі на суму 248 427,97 грн.

            Зроблено масовий перерерахунок по газу та воді. Своєчасно надавались відповіді на письмові звернення громадян.

            Також у звичному режимі працює електронний сайт для оформлення субсидії. Для призначення житлової субсидії заявником заповнюються форми Заяви про призначення та надання житлової субсидії та Декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії, затверджені наказом Міністерства соціальної політики України. В телефонному режимі проводяться чисельні роз’яснення щодо сум нарахованих субсидій за попередній місяць та яким чином вони виплачуються.

             В умовах карантину надзвичайно важливо для Вашого здоров’я та здоров’я усіх довкола дотримуватись обмежувальних заходів.

Працівники відділу прийняття рішень допоможуть у вирішенні проблемних питань та просять залишатися у період карантину вдома.

Телефон відділу субсидії –  04597-61-406.