Saturday, 15 August 2020 |

Все дуже просто! Необхідно скористатися електронним сервісом на веб-сайті послуги «муніципальна няня» або просто перейти за посиланням https://e-nanny.ioc.gov.ua

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 30 січня 2019 року №68 „Деякі питання надання послуги з догляду за дитиною до трьох років „муніципальна няня”, починаючи з 1 січня 2019 року надається відшкодування вартості послуги з догляду за дитиною до трьох років „муніципальна няня” у розмірі прожиткового мінімуму на дітей віком до шести років, встановленного станом на 1 січня відповідного року.

Станом на 1 січня 2020 року розмір прожиткового мінімуму на дітей віком до шести років становить 1779,00 грн.

Відшкодування вартості послуги „муніципальна няня” є щомісячною адресною компенсаційною виплатою одному з батьків (усиновлювачів), опікуну дитини до трьох років.

Право на отримання відшкодування вартості послуги „муніципальна няня” мають громадяни України, іноземці без громадянства, які є батьками (усиновлювачами), опікунами дитини до трьох років і на законних підставах проживають на території України та уклали договір про здійснення догляду за дитиною до трьох років з муніципальною нянею.

Право на відшкодування вартості послуги „муніципальна няня” не надається батькам – вихователям дитячих будинків сімейного типу, прийомним батькам, якщо вони отримують грошове забезпечення відповідно до чинного законодавства.

Електронний сервіс надає можливість оформити компенсацію послуги “муніципальна няня”  без черг та ризику для здоров’я.

Якщо у Вас виникли питання:

  • телефонуйте - (04597) 62-785
  • Viber – 050-583-82-76
  • пишіть на електронну пошту управління - This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  • або на сторінку управління у Фейсбуці - https://www.facebook.com/upravsoczahist/

Бережіть себе та своїх близьких!