Saturday, 15 August 2020 |

Компенсація фізичній особі, яка надає соціальні послуги призначається -непрацюючим фізичним особам, які постійно надають соціальні послуги громадянам похилого віку, особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, хворим, які не здатні до самообслуговування і потребують постійної сторонньої допомоги (крім осіб, що обслуговуються соціальними службами), призначається щомісячна компенсаційна виплата (далі – компенсація).

          Компенсація призначається виходячи з прожиткового мінімуму для працездатних осіб у таких розмірах:

  • 15 %- фізичним особам, які надають соціальні послуги особам з інвалідністю I групи;
  • 10 % – фізичним особам, які надають соціальні послуги громадянам похилого віку, які за висновком лікарсько-консультаційної комісії потребують постійного стороннього догляду і не здатні до самообслуговування, особам з інвалідністю II групи та дітям з інвалідністю;
  • 7 % – фізичним особам, які надають соціальні послуги особам з інвалідністю III групи та хворим, які за висновком лікарсько-консультаційної комісії потребують постійного стороннього догляду і не здатні до самообслуговування.

          Компенсація фізичним особам, які досягли пенсійного віку та особам з інвалідністю, що надають соціальні послуги, призначається у зазначених розмірах виходячи з прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність.

          Фізична особа, яка надає соціальні послуги, має право одержувати тільки одну компенсацію незалежно від кількості обслуговуваних осіб, видів та обсягу послуг.

Додаткову інформацію з даного питання можна отримати дистанційно:
- телефонуйте за номером (0497)62-785;

- Viber – 050-583-82-76;

- пишіть на нашу електронну пошту: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
- або на сторінку у Фейсбуці - https://www.facebook.com/upravsoczahist/

 

Залишайтесь вдома, не ризикуйте своїм здоров’ям та життям!

Бережіть себе - збережете Україну!