Субота, 23 січня 2021 |

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 22 серпня 2018 р. № 658 "Про затвердження Порядку взаємодії суб'єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі" координатором з питань здійснення заходів у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі в м. Ірпінь призначено заступника міського голови з гуманітарних питань - Чернявську Олену Іванівну.

Рішенням виконавчого комітету Ірпінської міської ради №210/20 від 23.10.2018року, на виконання  Постанови Кабміну України від 22 серпня 2018 р. №654, створено мобільну бригаду соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства і насильства за ознакою статі.

Служба у справах дітей та сім’ї являється координатором заходів, які проводяться суб’єктами, що взаємодіють у сфері запобігання та протидії насильства. У 2019 році проведено три навчальні тренінги з громадськістю,  у тісній співпраці з Всеукраїнською благодійною організацією "Конвіктус Україна", які спрямовані на забезпечення комплексного інтегрованого підходу до подолання насильства.

12 червня 2019 року відбулася чергова зустріч між суб'єктами, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі. Мета заходу: поглиблення теоретичних знань учасників щодо насильства за ознакою статі, формування розуміння терміну "домашнє насильство", розвиток навичок ідентифікації постраждалих, реагування на випадки домашнього насильства з увагою до особливостей спілкування з постраждалими особами та урахуванням змін у законодавстві.

Під час засідання круглого столу кожний структурний підрозділ, на який покладаються відповідні функції, повідомив про діяльність у цій сфері, про плани роботи,  інформування громадськості та співпрацю щодо подолання домашнього насильства і насильства за ознакою статі.

Так протягом 2019 року до служби у справах дітей та сім'ї Ірпінської міської ради від КЗ "ІЦМЛ" надійшло 20 повідомлень відносно дітей, які страждають від жорстокого поводження. По кожному повідомленню проведено службове розслідування, факти насильства в родині не підтвердилися, підстав для постановки на облік СЖО немає. Станом на 30.06.2019 року на обліку служби (СЖО) перебуває одна дитина, яка зазнала насильства в родині.

 

pay-oplata

pay-oplata

pay-oplata

pay-oplata

brandbook

zovn reklama

Петиції

Громадський бюджет

Звіт за 100 днів

Звіт за 3 роки

Звіт

Секретар ради інформує

munvarta

munvarta

munvarta

Юстиії

декларування

СТРАТЕГІЧНИЙ ПЛАН ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ ірпінського регіону на період до 2020 року

Громадська рада


«АСОЦІАЦІЯ МАЛИХ МІСТ УКРАЇНИ»

«Асоціація міст України»

Молодіжна громадська рада

ПАМ'ЯТАЄМО полеглих за Україну

 

Календар подій

Ірпінський вісник