Субота, 26 вересня 2020 |

Народився 10 червня 1988 року в смт. Томаківка, Томаківського району, Дніпропетровської області.

Вищу освіту отримав у Національному університеті державної податкової служби України, закінчивши у червні 2010 року Факультет підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників податкової міліції та здобув кваліфікацію - юрист. Другу освіту отримав у травні 2011 року, закінчивши навчання на Факультеті фінансів та банківської справи (заочна форма навчання) у цьому ж Університеті, та здобув кваліфікацію - бакалавра з фінансів.

У 2016 році захистив дисертацію «Адміністративно-правове забезпечення Апарату Верховної Ради України» та здобув науковий ступінь кандидата юридичних наук.

З червня 2010 року по жовтень 2010 року працював в Головному управлінні податкової міліції Державної податкової адміністрації у м. Севастополі на посаді старшого оперуповноваженого відділу протидії незаконному відшкодуванню ПДВ та викриття злочинів у кредитно-фінансовій сфері.

З жовтня 2010 року переведений для подальшого проходження служби до Факультету підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників податкової міліції Національного університету державної податкової служби України на посаду заступника начальника курсу, з березня 2013 року призначений виконуючим обов’язки начальника курсу, з грудня 2014 року по травень 2016 року призначений на посаду начальника курсу. З травня 2016 року переведений до Університету Державної фіскальної служби України де був призначений на посаду старшого викладача кафедри управління, адміністративного права і процесу та митної безпеки Факультету підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників податкової міліції.

Брав активну участь у громадському житті. З грудня 2015 року був обраний заступником голови Громадської ради при виконавчому комітеті Ірпінської міської ради за напрямом роботи з правоохоронними органами, боротьбі з корупцією та з питань регламенту, депутатської етики, дотримання законності правопорядку та ЗМІ.

Одружений.