П'ятниця, 22 лютого 2019 |

Новини

Уже в березні цього року стартує ще одна модель монетизації субсидій – «живі» гроші для розрахунків за комунальні послуги вплачуватимуться безпосередньо одержувачам субсидії. Відповідне рішення було прийнято сьогодні Кабінетом Міністрів України.

Паралельно діятиме запущена з січня 2019 року монетизація, яка передбачає розрахунки за спожиті послуги субсидіантами через Ощадбанк, і за результатами вже цього опалювального сезону виплату невикористаних субсидій одержувачам готівкою.

Отже, всі, кому призначено субсидію з 2018 року, отримають у березні готівку для оплати комунальних платіжок за лютий 2019 року. Відповідно, у квітні прийдуть кошти для розрахунку за спожиті у березні послуги, у травні – за квітневу комуналку.

Вся субсидія «старим» субсидіантам буде перерахована грошовим переказом через державний Ощадбанк, а пенсіонерам виплатить Пенсійний фонд одночасно з пенсією.

Для отримання грошового переказу необхідно буде звернутися до найближчого відділення Ощадбанку і надати паспорт та ідентифікаційний код. Одночасно з виплатою грошового переказу кожному одержувачу субсидії буде відкрито персональний банківський рахунок, на який перераховуватиметься сума субсидії у квітні та травні.

Пенсіонери, які отримають пенсійні виплати через інші банки, відповідно зможуть зняти свою субсидію безпосередньо у банкоматі цього банку. Тим, у кого немає пенсійної картки, субсидію разом з пенсією доставить Укрпошта.

Для прикладу. Якщо сім’я отримує щомісяця від держави субсидію у розмірі 1600 гривень, а платіжка за газ у лютому прийде на 1100 гривень, 500 гривень  залишиться їй на власні потреби або для оплати рахунку, скажімо, за воду чи електроенергію. Тобто, суть нового механізму полягає у тому, що домогосподарство отримуватиме підтримку від держави у вигляді субсидії готівкою і далі зможе самостійно розраховуватися за спожиті послуги, а зекономлені кошти використати на свій розсуд. Таким чином, таке поняття як обов’язковий платіж скасовується.

Всі, хто звернувся вперше за субсидією у 2019 році, беруть участь у діючій моделі монетизації. Тобто розрахунки за спожиті послуги за цих осіб з підприємствами здійснюватиме Ощадбанк, а субсидіанти отримають за результатами вже цього опалюваного сезону залишок невикористаної субсидії готівкою через Ощадбанк.

Кожному одержувачу субсидії, якому допомогу призначено з 2018 року, у березні Укрпошта доставить повідомлення про те, скільки і яким чином надійде коштів субсидії від Уряду для оплати комуналки.

Таким чином, Урядом буде здійснено пілотування паралельно двох моделей монетизації та за результатами аналізу їх ефективності прийматиметься рішення щодо впровадження однієї з них з травня 2019 року.

     

Департамент інформації та комунікацій з громадськістю

Секретаріату Кабінету Міністрів України

В Ірпені цього року запланували утеплити будівлю Ірпінської спеціалізованої школи №2.

Про це розповів на своїй публічній сторінці у Фейсбук перший заступник Ірпінського міського голови Олександр Маркушин.

«Проектанти розробили кілька варіантів дизайну, і сьогодні ми обговорювали їх на засіданні ради школи, – зазначив перший заступник Ірпінського міського голови. – Члени ради, до якої входять учні, вчителі та батьки, мають обрати один із варіантів, а також можуть внести свої пропозиції».

Також у школі №2 буде проведено капітальний ремонт їдальні, який планують розпочати в травні.

Державна фіскальна служба України надала роз`яснення щодо оподаткування одноразової натуральної допомоги “пакунок малюка”.

Надання допомоги “пакунок малюка”, її доставка до пологових будинків здійснюється згідно з Меморандумом про взаєморозуміння між Урядом України та Управлінням Організації Об`єднаних Націй з обслуговування проектів і Дитячим фондом ООН у сфері соціального захисту сімей з дітьми та підтримки розвитку відповідального батьківства. Фінансування цього проекту проводиться за рахунок субвенцій з державного бюджету.

Однаразова натуральна допомога “пакунок малюка” сім`ям, в яких народилась дитина, що виплачується за рахунок субвенцій з державного бюджету, належить до категорії доходів визначених п.165.1 ст.165 Податкового кодексу України і до загального місячного (річного) оподаткованого доходу платника податку не включається, а відображається у формі № 1 ДФ під ознакою доходу «128».

Ефективною формою співпраці з роботодавцями щодо пошуку претендентів на вакантні місця є проведення міні-ярмарків вакансій. Такий захід відбувся 21 лютого 2019 року в приміщенні Ірпінського міського центру зайнятості. Метою проведення міні-ярмарки вакансій є забезпечення клієнтів служби зайнятості інформацією про актуальні вакансії, стан ринку праці, можливості проходження стажування у роботодавця безпосередньо на робочому місці, перенавчання та підвищення кваліфікації, а також забезпечення роботодавців потребою у кваліфікованих кадрах.

У заході взяли участь шестеро роботодавців: Державна прикордонна служба України, Державна установа «Ірпінський виправний центр (№ 132)», 2ДПРЗ ГУ ДСНС України у Київській області (м. Ірпінь), Відокремлений підрозділ НУБіП «Ірпінський економічний коледж», ТОВ «Ютем-ЗМК», ТОВ «АТБ-маркет».

На заході були присутні 104 клієнтів служби зайнятості. Шукачі роботи отримали інформацію про діяльність підприємств та установ, наявність вільних робочих місць та вакантних посад, умов праці та її оплати, вимоги до працівників, перспективи кар’єрного росту тощо. Під час міні-ярмарки створено всі умови для зручного проведення співбесіди з претендентами на робочі місця та роботодавцем. Усіх учасників  заходу ознайомлено з переліком актуальних вакансій, з особливостями працевлаштування у сучасних умовах, новими послугами, які надає служба зайнятості.

Шановні мешканці Ірпеня та Приірпіння! Якщо Вас зацікавила більш детальна інформація та контактні дані вищезазначених підприємств та установ, звертайтесь до Ірпінського міського центру зайнятості за тел. (04597) 60-592.

Ірпінська школа №17 радо зустрічала школярів Face Academy із міста Вінніпег (Канада), що пребувають в Україні по програмі культурного обміну.

Гості відвідали притулок для дітей, які позбавлені батьківського тепла та піклування – Центр соціальної допомоги «Наш дім». На дітей очікували майстер-класи, розваги та спілкування.

Варто зазначити, що у школі навчається декілька діток із притулку, тому вони та їх вихователь Оксана Олейнікова гостинно запросили гостей із Канади до навчального закладу.

Живе спілкування зі школярами – знавцями англійської мови, обмін майстер-класами, поетичні та музичні вітання, солодкий подарунок від 3-В класу та товариський матч з волейболу довели, що навіть живучи на різних континентах – можна мати спільні інтереси та уподобання, радіти маленьким сюрпризам та очікувати на наступні зустрічі.

    

Комунальне підприємство «Теплоенергопостач» розпочало монтувати новий сучасний котел у котельні по вул. Ярославській, 9 в місті Ірпені.

Як повідомляють на підприємстві, уже проведено демонтаж старого обладнання та встановлюється новий енергоефективний спарений котел, який як при максимальних навантаженнях, так і при мінімальних працюватиме з максимальним ККД і мінімальними енерговитратами.

Також цього року в Ірпені за бюджетні кошти буде встановлено систему очистки і пом'якшення води, що сприятиме зменшенню аварійність та енерговитрати на тепло.

Одночасно із монтажем економного котла буде встановлено новий насос у котельні та замінено майже 1,5 км теплових мереж.

20 лютого в Ірпені відбувся мітинг з нагоди Дня Героїв Небесної сотні.

На центральній площі Ірпеня зібралися представники влади, молодь, громадськість міста, щоб вшанувати пам'ять Героїв Небесної сотні.

Присутні запалили свічки пам’яті, хвилиною мовчання вшанували Героїв Небесної сотні, поклали квіти до пам’ятника Т.Г. Шевченку.

В Ірпені пам’ятають Героїв Небесної сотні: Дмитра Максимова, який навчався у Університеті ДФСУ, Сергія Нігояна, іменем якого перейменовано одну з вулиць міста.

Варто зазначити, що День Героїв Небесної сотні відзначається щорічно 20 лютого згідно з Указом Президента від 11 лютого 2015 року № 69/2015 «Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної сотні».

                      

Нещодавно в.о. міського голови – секретар Ірпінської міської ради Анастасія Попсуй та перший заступник Ірпінського міського голови Олександр Маркушин відвідали військову частину 3027.

«Півроку тому командування цієї частини звернулося до Ірпінської міської ради з проханням допомогти відремонтувати спортзал для військовослужбовців, – розповів Олександр Маркушин. – Ми виділили близько 250 тис. гривень, на які частина закупила будівельні матеріали. А всі роботи вони виконали самі».

Спільними зусиллями вдалося зробити гарний спортзал у військовій частині 3027. В Ірпені планують долучати віськовослужбовців до різних міських заходів: спортивних, культурних, військово-патріотичних тощо.

 

Цими вихідними в Ірпені відбудеться Чемпіонат України зі змішаних єдиноборств ММА серед юнаків та молоді. 

Змагання відбуватимуться з урахуванням нових правил Всесвітньої федерації змішаних єдиноборств. Турнір має статус відбіркового на Чемпіонат Європи та Світу, тому очікується найсильніших та перспективних учасників з усієї України.

Організацією турніру займається Київський обласний відокремлений підрозділ Федерації на чолі з керівником Макеєвою Анжелою та її командою.

В Ірпені продовжують оновлювати вуличне освітлення.

Про це розповів на своїй публічній сторінці у Фейсбук перший заступник Ірпінського міського голови Олександр Маркушин.

«Тепер сучасне LED-освітлення з'явилося і на вул. Пушкінській, частині вул. Виговського в межах Пушкінська-Чехова, вул. Українській та вул. Вериківського від вул. Пушкінської до Гагаріна», – зазначив Олександр Григорович.

За словами першого заступника Ірпінського міського голови, уже замінили близько 100 світильників. Старі лампи потужністю 150, 250 Вт замінено на енергоефективні – 66 Вт при кращому світовому потоці.

 

Новини

Анонси

 

brandbook

zovn reklama

Петиції

Громадський бюджет

Звіт за 100 днів

Звіт за 3 роки

Звіт

Секретар ради інформує

munvarta

munvarta

munvarta

Юстиії

декларування

СТРАТЕГІЧНИЙ ПЛАН ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ ірпінського регіону на період до 2020 року

Громадська рада


«АСОЦІАЦІЯ МАЛИХ МІСТ УКРАЇНИ»

Молодіжна громадська рада

ПАМ'ЯТАЄМО полеглих за Україну

 

Календар подій

Ірпінський вісник