Середа, 16 серпня 2017 |

Новини

Києво-Святошинська ФЕГГ повідомляє про припинення газопостачання в зв`язку з випробовуванням газопроводу на щільність, згідно графіку в наступних будинках за адресою:

  • м.Ірпінь, вул. Тіщенка 3 (12 квартир) – 16.08.2017 р.
  • м.Ірпінь, вул. Тіщенка 6 (12 квартир) – 16.08.2017 р.
  • м.Ірпінь, вул. Тіщенка 10 (12 квартир) – 16.08.2017 р.
  • м.Ірпінь, вул. Тіщенка 8 (24 квартир) – 17.08.2017 р.
  • м.Ірпінь, вул. Тіщенка 21Б (12 квартир) – 17.08.2017 р.
  • м.Ірпінь, вул. Тіщенка 21В (16 квартир) – 18.08.2017 р.
  • м.Ірпінь, вул. Тіщенка 21В/1 (14 квартир) – 18.08.2017 р.

Газопостачання буде відновлено після закінчення робіт. Просимо посприяти присутності мешканців будинку в день проведення робіт.

За кілька годин роботи творча уява художника з Івано-Франківська Богдана Бринського встановила на центральній площі Ірпеня пам’ятник Тарасу Шевченку. Про це розповів на своїй сторінці у Фейсбук Ірпінський міський голова Володимир Карплюк.

За словами очільника міста, роботи з монтажу унікального пам’ятника Кобзареві в Ірпені уже розпочалися. Урочисте відкриття заплановане на День Незалежності України.

Варто зазначити, що з 12 серпня стартував Відкритий художній пленер «Намальований Ірпінь». До Ірпеня завітали художники з Одеси, Харкова, Полтави, Луганщини, Ужгороду, Львова та інших регіонів України. Захід проходитиме до 24 серпня. Побачити роботи митців можна буде 24 серпня на святкуванні Дня незалежності України. Фестиваль «Irpin Art Fest», у рамках якого відбувається акція, буде проведений одразу після відкриття пам’ятника Тараса Шевченка на центральній площі міста.

15 серпня відбулося засідання виконавчого комітету Iрпiнської міської ради, яке провела заступник Ірпінського міського голови Наталія Семко.

Засідання виконкому розпочалося з церемонії вручення нагороди учаснику АТО Миколі Куксі.

Під час засідання члени виконкому розглянули та схвалили питання: про проект рішення «Про внесення змін до рішення 26-ї сесії Ірпінської міської ради VІІ скликання від 22.12.2016 року № 1694-26-VІІ «Про міський бюджет м. Ірпінь на 2017 рік», про затвердження планового контингенту КЗ «Ірпінська дитяча школа мистецтв ім. Михайла Вериківського» та КЗ «Ірпінська дитяча школа мистецтв» на 2017-2018 н.р., про внесення змін до затвердженого розміру плати за навчання до КЗ «Ірпінська дитяча школа мистецтв ім. Михайла Вериківського» на 2017-2018 н.р., про погодження інвестиційної програми КПП «Теплоенергопостач» на 2017 рік, про організацію та проведення призову громадян України на строкову військову службу до Збройних Сил України та інших військових формувань України у жовтні-листопаді 2017 року, про проведення приписки громадян 2001 року народження до призовної дільниці Ірпінсько-Бучанського об’єднаного міського військового комісаріату тощо.

Також виділили кошти на передплату газети «Ірпінський вісник» для учасників ветеранських організацій, затвердили кошторисну документацію по об’єкту «Капітальний ремонт покрівлі житлового будинку по вул. Миру, 2г в м. Ірпінь».

Окрім того розглянули питання управління інфраструктурного розвитку, інвестицій та житлово-комунального господарства, служби у справах дітей, питання містобудування та архітектури, комунальних підприємств «Ірпіньзеленбуд» та «Контроль благоустрою міста».

Загалом виконком працював конструктивно: було розглянуто понад п’ятдесят питань та прийнято стільки ж рішень.

15 серпня в міськвиконкомі відбувся «круглий стіл» за участі заступника Ірпінського міського голови Наталії Семко, представників Ірпінської філії ПАТ «Київоблгаз» та працівників профільних відділів та управлінь.

Під час заходу обговорювалися важливі питання щодо підготовки до опалювального сезону, зокрема: про проведення робіт по підготовці до ОЗП згідно з пам’яткою, про невиконання умов гарантійних листів минулих періодів, про наявність підтверджених обсягів природного газу (номінація), про відсутність заборгованості та забезпечення своєчасних розрахунків з оператором ГРМ відповідно до умов договору розподілу природного газу.

Також були порушені питання про перевірку димових та вентиляційних каналів та надання відповідних актів категорією споживачів населення, про укладання договорів господарського відання, експлуатації, прийняття на баланс безгосподарних газопроводів, укладання актів балансового розмежування з балансоутримувачами багатоквартирних житлових будинків, про утримання в належному стані системи газопостачання балансоутримувачами (фарбування газопроводів, забудова та ін.).

14 серпня до Ірпеня завітала делегація з міста Лайву (Китайська Народна Республіка) на чолі з міським головою Wang Liang.

У складі делегації посадовці, що відповідають за розвиток міжнародних відносин, встановлення економічних та торгівельних зв’язків, а також керівники високотехнологічної промислової зони міста Лайву.

Гості зустрілися з заступником Ірпінського міського голови Наталією Семко, керуючим справами виконавчого комітету Ірпінської міської ради Дмитром Негрешею та фахівцями відділу інвестицій та соціально-економічного розвитку.

«Китайська делегація уже кілька днів подорожує Україною. Ірпінь – останнє місто, яке вони тут відвідали, - розповів Дмитро Негреша. – Учасники делегації з Лайву планують налагоджувати співпрацю з українськими містами у сфері економіки та торгівлі і готові інвестувати у цікаві ідеї. Ми розповіли їм про наші найбільші інвестиційні проекти: це медичний центр, станції знезалізнення, очисні споруди, арт-центр, льодова арена та інші».

Далі була екскурсія містом. Гості побували на міському стадіоні «Чемпіон», у Центрі надання адміністративних послуг – «Прозорому офісі». Відвідали Ірпінську дитячу міську поліклініку та парк імені Володимира Правика.

          

15 серпня о 09:00 відбудеться засідання виконавчого комітету Iрпiнської міської ради.

На розгляд членів виконкому винесено наступні питання: про проект рішення «Про внесення змін до рішення 26-ї сесії Ірпінської міської ради VІІ скликання від 22.12.2016 року № 1694-26-VІІ «Про міський бюджет м. Ірпінь на 2017 рік», про затвердження планового контингенту КЗ «Ірпінська дитяча школа мистецтв ім. Михайла Вериківського» та КЗ «Ірпінська дитяча школа мистецтв» на 2017-2018 н.р., про внесення змін до затвердженого розміру плати за навчання до КЗ «Ірпінська дитяча школа мистецтв ім. Михайла Вериківського» на 2017-2018 н.р., про погодження інвестиційної програми КПП «Теплоенергопостач» на 2017 рік , про виділення коштів на передплату газети «Ірпінський вісник», про організацію та проведення призову громадян України на строкову військову службу до Збройних Сил України та інших військових формувань України у жовтні-листопаді 2017 року, про проведення приписки громадян 2001 року народження до призовної дільниці Ірпінсько-Бучанського об’єднаного міського військового комісаріату, про затвердження кошторисної документації по об’єкту «Капітальний ремонт покрівлі житлового будинку по вул. Миру, 2г в м. Ірпінь», про встановлення тарифів на послуги з водопостачання, які надає Київське КЕУ (для в\ч А 2923 в\м № 210) тощо.

Також у ході засідання виконавчого комітету планується розглянути питань управління інфраструктурного розвитку, інвестицій та житлово-комунального господарства, служби у справах дітей, питання містобудування та архітектури, комунальних підприємств «Ірпіньзеленбуд» та «Контроль благоустрою міста».

Загалом на розгляд виконкому запропоновано понад п’ятдесят питань.

З проектом порядку денного можна ознайомитися у роздiлi «МІСЬКА ВЛАДА – Виконавчий комітет – Перелік питань на засідання виконавчого комітету».

Управління праці та соціального захисту населення Ірпінської міської ради повідомляє, що відповідно до поданих списків організацій – надавачів житлово-комунальних послуг у місті Ірпені – 1004 особи, смт Гостомель – 271 особа, смт Коцюбинське – 111 осіб та в смт Ворзель – 215, – підлягає монетизації та має отримати кошти за економію субсидії.

Для отримання коштів субсиданту необхідно до 31.08.2017 року подати заяву та відкрити особовий рахунок у банку.

Станом на 11.08.2017 року в м.Ірпінь подано – 826 заяв, що становить 82%, смт Гостомель – 196 заяв, що становить 72%, смт Коцюбинське – 88 заяв, що становить 79 заяв, смт Ворзель – 145 заяв, що становить 67%.

 

У місті Ірпені стартував художній пленер «Намальований Ірпінь». Про це розповів Ірпінський міський голова Володимир Карплюк.

«Протягом наступних десяти днів у парках, скверах, на вулицях, площах та в інших затишних куточках Ірпеня не дивуйтесь замисленим людям з мольбертами і пензлями у руках»,  – зазначив очільник міста.

У заході беруть участь два десятки художників з різних куточків України. Ще 20 – представляють Приірпіння. Богдан Ткачик, Орест Манюк, Богдан Бринський, Михайло Довгань, Костянтин Могилевський, Віктор Медвєдєв та інші відомі українські майстри пера намалюють по дві картини, які згодом залишаться в Ірпені.

За словами Ірпінського міського голови, фіналом пленеру стане художній фестиваль IRPIN ART FEST. Він відбудеться 24 серпня, у День незалежності України, на центральній площі міста.

    

З 12 серпня стартував Відкритий художній пленер «Намальований Ірпінь». До Ірпеня завітали художники з Одеси, Харкова, Полтави, Луганщини, Ужгороду, Львова та інших регіонів України.

Для талановитих  учасників художнього пленеру «Намальований Ірпінь» був організований екскурс Ірпенем, який дав можливість познайомитися з містом, обрати чудові локації і творити в атмосфері європейського міста. Програма була досить насиченою. Екскурсії для гостей провели начальник відділу культури, національностей та релігій Євгенія Антонюк, депутат Ірпінської міської ради Максим Плешко, журналіст та письменник Володимир Коскін.

Під час офіційного відкриття привітали митців заступник Ірпінського міського голови Наталія Семко та заступник голови Національної спілки художників України, Заслужений діяч мистецтв Ігор Волощук.

Нагадаємо, що мистецька акція «Намальований Ірпінь» проходитиме з 12 по 24 серпня у Ірпені.

Побачити роботи митців можна буде 24 серпня на святкуванні Дня незалежності України. Фестиваль «Irpin Art Fest», у рамках якого відбувається акція, буде проведений одразу після відкриття пам’ятника Тараса Шевченка на центральній площі міста.

    

    

11 серпня в Ірпені стартувала програма тренінгу «Школа волонтерів 2017». Навчання проходить за ініціативи Всеукраїнської громадської організації «Поруч» – спільноти волонтерів, які об’єдналися з метою реалізації благочинних проектів. Їх гасло: «Ми поруч, щоб допомогти».

Організатори заходу та експерти ВГО «Поруч» Марина Поліщук та Надія Говорун зазначили, що програма тренінгу для волонтерів проводиться в різних містах України раз у місяць і збирає найрізноманітнішу цільову аудиторію слухачів. До Ірпеня тренери-волонтери завітали вперше.

Варто зазначити, що під час дводенного тренінгу, який відбудеться 11-12 серпня, учасники отримають не лише чітке уявлення з історії волонтерського руху, правового статусу волонтерів, діяльності громадських організацій, а й основні навички, необхідні для обговорення та реалізації рішень, прийнятих місцевою владою.

Цей проект дає можливість розширити власне уявлення про волонтерський рух та його роль у позитивних змінах у всіх сферах суспільного життя, налагодити контакти з громадськими активістами свого регіону, стати агентами змін в своїй громаді, зробити власний внесок у розбудову громадянського суспільства.

Новини

Анонси

Звіт за 100 днів

Петиції

Громадський бюджет

Звіт за 2 роки

Секретар ради інформує

СТРАТЕГІЧНИЙ ПЛАН ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ ірпінського регіону на період до 2020 року

СТРАТЕГІЧНИЙ ПЛАН ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ ірпінського регіону на період до 2020 року


Протидія торгівлі людьми

Розпорядження по очищеннюГромадська радаМолодіжна громадська рада

ПАМ'ЯТАЄМО полеглих за Україну

Інформація, що може бути корисною під час подорожі за кордон:

Довідки:


Законодавство у сфері протидії людьми:

Порядок взаємодії субєктів з надання допомоги потерпілим та постраждалим від торгівлі людьми (постанова КМУ №783 від 22.08.2012 року)

Посібники та інформаційні матеріали:

 

1 листопада 2014 року розпочато реалізацію проекту «Поширення Національного механізму взаємодії суб'єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, в Україні» за підтримки Організації безпеки та співробітництва у Європі Координатора проектів ОБСЄ в Україні, уряду Канади, Міністерства соціальної політики України. Головним виконавчим партнером є громадська організація «Фундація «Гармонізоване суспільство».

Загальною метою та завданням проекту є посилення спроможності органів державної влади та громадських організацій, які працюють у сфері протидії торгівлі людьми, надавати відповідну допомогу жертвам торгівлі людьми.

Проект також передбачає підвищити обізнаність населення через проведення Інформаційної кампанії щодо існуючого Національного механізму взаємодії у наданні допомоги особам, які постраждали від торгівлі людьми.

 

Локації проектів

Міське радіо

Календар подій

Ірпінський вісник