Понеділок, 23 квітня 2018 |

Новини

Нещодавно в Ірпені завершився Всеукраїнський турнір з традиційної стрільби з лука.

Варто зазначити, що на турнір прибуло п’ятдесят п’ять учасників з одинадцяти міст України.

Після завершення третього кола змагань визначилися переможці та призери турніру, яких було урочисто нагороджено  відразу по завершенні змагань.

Нагороди дісталися одразу вісімнадцятьом учасникам у кожному класі серед чоловіків та жінок.

В Ірпені відбувся ІІІ Всеукраїнський фестиваль театрального мистецтва, естрадного вокалу та мюзиклів «Шлях до Успіху – 2018» (Фоторепортаж)

 

 

 

 

                

З 16 по 20 травня в Ірпені відбудеться традиційний книжковий фестиваль «Irpin Book Fest».

«Цей фестиваль тепер має свою родзинку: під час його проведення буде вручатися премія Ірпінського міського голови «Літературний Олімп». Премією нагороджуватимуться переможці конкурсу творів про Ірпінський край та Будинок творчості письменників «Ірпінь». Конкурс проводиться спільно з Національною спілкою письменників України. Преміальний фонд складає 50 000 грн. 
Запрошую до участі в конкурсі усіх майстрів слова, які вже встигли полюбити наш край, і тих, хто тільки починає з ним знайомитися. Твори приймаються до 10 травня», - зазначив Ірпінський міський голова Володимир Карплюк.       

Варто зазначити, що конкурс направлений на підтримку творчого потенціалу українців. 

 Усі питання до журі можна поставити за телефоном (044) 253-52-01 або (093) 939-16-88; (096) 270-44-85.

В Ірпені на площі авіаконструктора Антонова (раніше Ленінградська) активно йдуть ремонтні роботи.

Нагадаємо, що площу почали реконструювати ще восени. Відтак повністю замінили асфальтне покриття, перенесли зупинки маршрутних таксі до нового автовокзалу, створили пішохідну та зелену зони.

Варто зазначити, що замість порепаного асфальту з'явилася зручна транспортна розв'язка.

«Яскравою і дуже патріотичною буде нова площа в Ірпені. Невдовзі усі роботи із будівництва та облаштування привокзальної площі по вул. Антонова будуть завершені»,  -  прокоментував перший заступник Ірпінського міського голови Дмитро Христюк.  

 

    

26 квітня о 12:00 годині у міському парку імені Володимира Правика відбудеться мітинг-реквієм з нагоди 32 роковин Чорнобильської трагедії.

Запрошуємо містян взяти участь у заході.

Нагадаємо, що аварія на Чорнобильській атомній електростанції – найбільша та найстрашніша техногенна катастрофа людства. Приірпіння пам’ятає та шанує подвиг людей, котрі поклали власне життя перед агресією вбивчого невидимого ворога. В Ірпені від жовтня 1988 року про подвиги перших ліквідаторів аварії нагадує погруддя молодого вогнеброця-ліквідатора Володимира Правика у міському парку імені героя.

Міністерство освіти і науки визначило, як цього року будуть організовані та проведені вступні випробування на магістратуру, що проводяться за технологією ЗНО. Відповідний Порядок вже пройшов реєстрацію в Мін’юсті та розміщений на сайті МОН.

Вступне випробування з використанням технології ЗНО складатимуть вступники на спеціальності галузей знань 03 «Гуманітарні науки» (крім спеціальності 035 «Філологія»), 05 «Соціальні та поведінкові науки», 06 «Журналістика», 08 «Право», 24 «Сфера обслуговування» та 29 «Міжнародні відносини».

Зокрема, вступники до магістратури «Права» та «Міжнародного права» складатимуть:

- єдиний вступний іспит з іноземної мови – англійської, або німецької, або французької, або іспанської. Тести міститимуть частини «Читання» та «Використання мови».

- єдине фахове вступне випробування з Права та Загальних навчальних правничих компетентностей. Блок Право містить тест з 8 дисциплін (конституційне, адміністративне, цивільне, цивільне процесуальне, кримінальне, кримінальне процесуальне право України, міжнародне публічне право та міжнародний захист прав людини). Другий блок включає тестування таких компетентностей: аналітичне мислення, критичне мислення, логічне мислення.

Вступники до магістратури за спеціальностями галузей знань 03 «Гуманітарні науки» (крім спеціальності 035 «Філологія»), 05 «Соціальні та поведінкові науки», 06 «Журналістика», 24 «Сфера обслуговування» та 29 «Міжнародні відносини» складатимуть лише єдиний вступний іспит з іноземної мови.

«У 2018 році технології зовнішнього незалежного оцінювання використовують для вступу до магістратури зі спеціальностей «Право» і «Міжнародне право». На цьому етапі МОН переходить від пілотування такого формату вступних випробувань, як це було в 2016 і 2017 роках, до їх регулярного використання. Водночас єдиний вступний іспит з іноземної мови запроваджується в порядку пілотування для вступу на низку гуманітарних спеціальностей. Метою цих новацій є забезпечення доброчесності при вступі до магістратури, підвищення якості магістерської підготовки у закладах вищої освіти», – зазначив генеральний директор директорату вищої освіти та освіти дорослих МОН Олег Шаров.

Реєстрація учасників почнеться 14 травня і триватиме до 18-ї год. 5 червня. Іспит з іноземної мови відбудеться 11 липня, а з права та правничих компетентностей – 13 липня.

Для реєстрації вступнику треба буде звернутися до приймальної комісії одного з обраних ним вишів. Підтвердженням реєстрації є виданий комісією екзаменаційний листок. Після цього на сайті УЦОЯО для кожного зареєстрованого вступника створюватимуть кабінет учасника, доступ до якого буде за номером екзаменаційного листка та PIN-кодом, зазначеним у ньому.

У цьому кабінеті, зокрема, буде розміщена запрошення-перепустка з інформацією про пункт тестування. Воно почнеться о 10^00, допуск до пункту буде відкрито за 45 хвилин та закрито за 10 хвилин до початку.

Для участі у тестуванні вступник має пред’явити:

1) екзаменаційний листок;

2) документ, що посвідчує особу (серія (за наявності) та номер якого вказані в екзаменаційному листку);

3) запрошення-перепустку.

Результати тестування також розміщуватимуться в електронних кабінетах учасників на сайті УЦОЯО.

На бюджет надання рекомендацій для зарахування відбудеться до 13 серпня, а саме зарахування –  до 20 серпня (12:00).

Нагадуємо, що в лютому було затверджено всі програми, за якими складатимуть тести для вступників на магістратуру з «Права» та «Міжнародного права».

Також раніше Міністр Лілія Гриневич наголосила, що держзамовлення на магістратуру «Права» потрібно узалежнити від результатів випускників університетів на профільному ЗНО.

 

Департамент інформації та комунікацій з громадськістю
Секретаріату Кабінету Міністрів України

 24 квітня о 09:00 відбудеться засідання виконавчого комітету Iрпiнської міської ради.

На розгляд членів виконкому винесено наступні питання: про проект рішення «Про внесення змін до рішення 44-ї сесії Ірпінської міської ради VІІ скликання від 28.12.2017 року № 3044-44-VІІ «Про міський бюджет м. Ірпінь на 2018 рік», про безоплатну передачу офісного обладнання з балансу виконавчого комітету Ірпінської міської ради на баланс КП «Муніципальна варта» Ірпінської міської ради, про погодження тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій для мешканців житлового будинку за адресою: м. Ірпінь, вул. Г.Сковороди, 5, які надає ОСББ «Гранд Лайф», про надання службових ордерів, про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 14.11.2017 року № 251/1 «Про передачу квартир у власність громадян», тощо.

Також у ході засідання виконавчого комітету планується розглянути ряд питань містобудування та архітектури, служби у справах дітей, управління інвестиційного розвитку та житлово-комунального господарства, комунальних підприємств, «Контроль благоустрою міста», «Ірпіньжитлоінвестбуд».

Загалом на розгляд виконкому запропоновано близько тридцяти питань.

З проектом порядку денного можна ознайомитися у роздiлi «МІСЬКА ВЛАДА – Виконавчий комітет – Перелік питань на засідання виконавчого комітету».

Новим сміттєвозом поповнився сьогодні автопарк УЖКГ «Ірпінь».   Про це розповів на своїй публічній сторінці у Facebook Ірпінський міський голова Володимир Карплюк. 

«Це МАЗ задньої загрузки. Окрім функції збору відходів, машина обладнана відвалом для прибирання снігу, тож взимку матимемо ще одну робочу одиницю техніки. Машину придбали за рахунок міського бюджету. Витратили на неї 3 млн 890 тис. Будемо й надалі працювати над збільшенням автопарку спецтехніки Ірпеня, аби покращувати якість надання комунальних послуг в Ірпені» -  зазначив очільник міста Ірпінь.

 

  

20 квітня в Ірпені відбулася обласна Спартакіада пам’яті Героїв Чорнобиля серед ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС.

Нагадаємо, що учасники змагалися у чотирьох напрямках: шашки, шахи, настільний теніс та дартс. 

«Такі змагання на Київщині були організовані вперше і приємно, що для їх проведення обрали саме наше місто. Вітаю переможців Спартакіади – команду Макарівського району! Поздоровляю призерів змагань: команду Білоцерківського району за зайняте друге місце, а Баришівський район – за третє. Серед ірпінців теж є переможці: Володимир Нагула посів 1 місце у змаганнях із шашок, а Анатолій Нечитайло - 3 місце у шахах. У загальному заліку команда Ірпеня посіла сьоме місце. І це – теж гарний результат серед 22 команд з усієї Київщини. 
Дякую Київській облдержадміністрації та товариству «Спартак» за довіру у проведенні такої важливої для Київщини події! Завжди раді приймати гостей у нашому в Ірпені!»,  - зазначив Ірпінський міський голова Володимир Карплюк.

 

          

 

19 квітня в Ірпінській Центральній бібліотеці відбулося чергове засідання робочої групи для написання Плану економічного розвитку міста Ірпеня за рекомендаціями ініціативи «Мери за економічне зростання» в рамках Східного партнерства Європейського Союзу.

Суть Ініціативи полягає в наданні підтримки мерам і муніципалітетам країн Східного партнерства і сприянні тому, щоб вони ставали активними провідниками місцевого економічного зростання та створення робочих місць.
Ініціатива «Мери за економічне зростання» прагне створити розгалужену регіональну професійну спільноту, що вимагатиме певного залучення членів Ініціативи, проте водночас створить для її членів можливості значної підтримки експертів та колег з інших муніципалітетів, сприяння у поширенні історій успіху, а також інші значні економічні, політичні та інші переваги.

Громадська організація «Ірпінська агенція розвитку» закликає активних та ініціативних реформаторів міста долучитися до розробки проектів та Плану економічного розвитку Ірпеня. Якщо Ви готові плідно попрацювати в команді на результат і позитивні зміни у своєму місті, ми чекаємо на Ваші ідеї.

 

    

Новини

Анонси

Звіт за 100 днів

Петиції

Громадський бюджет

Звіт за 3 роки

Звіт

Секретар ради інформує

СТРАТЕГІЧНИЙ ПЛАН ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ ірпінського регіону на період до 2020 року

декларування

СТРАТЕГІЧНИЙ ПЛАН ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ ірпінського регіону на період до 2020 року

Громадська рада


Молодіжна громадська рада

ПАМ'ЯТАЄМО полеглих за Україну

 

Календар подій

Ірпінський вісник