П'ятниця, 3 квітня 2020 |

Літвинов Андрій Вікторович – виконуючий обов’язки Ірпінського міського голови-секретар міської ради, депутат Ірпінської міської ради, громадський діяч.

Народився 5 липня 1985 року в м. Прип’ять Київської області. Внаслідок катастрофи на ЧАЕС у 1986 році був евакуйований в місто Ірпінь, де проживає до сьогоднішнього дня.

Освіта

1992-1999 рр. - Ірпінська загальноосвітня школа №2.

1999-2002 рр. - Ліцей №100 «Поділ» м. Київ.

2002-2007 рр. - Київський національний університет будівництва та архітектури. Здобув повну вищу освіту, спеціальність «Промислове та цивільне будівництво».

Вересень 2008 р. – проходження курсу Програми розвитку емоційного лідерства «Рішення та перспективи».

Квітень 2018 р. – успішне проходження навчання з курсу лекцій від провідних політичних діячів України, народних депутатів, українських дипломатів, політичних експертів, юристів, PR-менеджерів, помічників депутатів, медіа-експертів та спеціалістів з публічних виступів проекту Перша Українська Академія Політики.

Діяльність

2007-2008 рр. – ТОВ «Інститут сучасного проектування», інженер-конструктор.

2008-2010 рр. – ПП «ВД-Будінжиніринг», інженер-конструктор 1 категорії.

2010-2012 рр. – ПП «Медсервіс-Партнер», інженер-конструктор 1 категорії.

2012-2015 рр. – ТОВ «Дерффер», інженер-конструктор 1 категорії. Під час діяльності приймав участь у проектуванні нового безпечного саркофагу Чорнобильської АЕС.

2016 р. (01.03.-07.12.) – ТОВ «Сігма Буд», інженер-конструктор.

30.12.2016 р. – 2019 р. – Виконавчий комітет Ірпінської міської ради, начальник управління інфраструктурного розвитку, інвестицій та житлово-комунального господарства.

30.08.2018 р. – до сьогоднішнього дня – депутат Ірпінської міської ради.

31.10.2019 р. – до сьогоднішнього дня – секретар Ірпінської міськоїради.

Громадська діяльність

 • Співавтор «Стратегічного плану економічного розвитку Ірпінського регіону на період до 2020 року»;
 • Автор Регіонального інвестиційного проекту «Irpin Invest».
 • Член ініціативної групи створення Ірпінської Агенції Розвитку.

Відзнаки

 • Нагороджений відзнакою «За сприяння» від Всеукраїнського об’єднання громадян «Країна».
 • Нагороджений грамотою Ірпінського міського голови за високу професійну майстерність, вагомий внесок у забезпечення життєдіяльності міста та з нагоди Дня працівника житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення.
 • Нагороджений стипендією Ірпінського міського голови у номінації «Громадський діяч».
 • Подяка за супровід та допомогу в реалізації проекту «Лікарня, дружня до дитини» у м. Ірпінь від генерального директора ПрАТ «МетЛайф».
 • Подяка за вагомий особистий внесок в організацію конкурсу підприємницьких проектів для учасників АТО «Startup Irpin» від ГО «Ірпінська міська спілка ветеранів та інвалідів АТО».
 • Почесна грамота за значний особистий внесок у розвиток житлово-комунального господарства Київської області, високий професіоналізм, активну громадську позицію та з нагоди Дня працівника житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення від голови Київської обласної ради.
 • Нагороджений грамотою за плідну працю на користь територіальної громади, активну громадську позицію та з нагоди Дня місцевого самоврядування від в.о. Ірпінського міського голови.
 • Грамота за сприяння діяльності організації Товариства Червоного Хреста України по наданню допомоги незахищеним верствам населення міста від Президії правління Ірпінської міської організації Товариства Червоного Хреста.
 • Подяка за підтримку освітніх проектів з навчання демократії, участь у проведенні І Ірпінського дитячо-юнацького форуму М18 «МЕНШІ 18 – МИ МОЖЕМО БІЛЬШЕ!» та особисту активну громадську позицію, яка є прикладом для молодого покоління від ГО «Агенція розвитку освітньої політики».

Секретар ради інформує

Ірпінський міський відділ державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції