Четвер, 19 вересня 2019 |

Виконавчі органи ради

Відповідно  до постанови Кабінету Міністрів України від 20.06.2018       № 512 “Деякі питання реалізації пілотного проекту із надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги “пакунок малюка”  зі змінами затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2018 № 1199:  

    - Допомога «пакунок малюка» видається її отримувачам під час народження / виписки дитини у пологовому будинку або за місцем проживання/ перебування новонародженної дитини не пізніше 30 календарних днів з дня її народження.

    - У разі відсутності на день виписки новонародженої дитини у пологовому будинку допомоги «пакунок малюка»,  пологовим будинком видається родичам дитини довідка про те, що зазначену допомогу в пологовому будинку не видано. Вище наведену довідку родичі дитини повинні надати не пізніше 30 календарних днів до управління праці за місцем поживання/ перебування новонародженної дитини.

   - У разі народження дитини за межами України або вдома, допомога «пакунок малюка» надається структурними підрозділами з питань соціального захисту населення за місцем проживання/ перебування новонародженої дитини на підставі особистої письмової заяви отримувача допомоги «пакунок малюка» та копії свідоцтва про народження дитини.

За травень 2019 року управлінням отримано та видано 150 пакунків малюка, але ця цифра не остаточна з натупного тижня ще  очикуються поставки. Крім цього повідомляємо, що починаючи з 10 травня 2019 року Ірпінським пологовим будинком при виписки дитини  розпочата видача пакунків малюка.