Середа, 28 вересня 2022 |

Виконавчі органи ради

Назва

Начальник

Телефон

Фінансове управління

Данилюк Євгенія Василівна

(04597) 57-390

Відділ земельних ресурсів

В.о. Берегова Світлана Володимирівна

(04597) 63-181

Служба у справах дітей та сім’ї

Дордюк Анжела-Ангеліна Василівна

(04597) 63-062

Юридичний відділ

Залужняк Оксана Володимирівна

(04597) 61-400

Головний спеціаліст-уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції виконавчого комітету Ірпінської міської ради

Здоренко Тетяна Анатоліївна

(04597) 60 319

 

Архівний відділ

Зброжек Людмила Вікторівна

(04597) 63-203,

63-189

Трудовий архів

Садошук Оксана Петрівна

(04597) 94-384

Управління праці та соціального захисту населення

Зброжек Петро Володимирович

(04597) 63-502

Управління освіти та науки

Білорус Олег Анатолійович

(04597) 67-000

Відділ фізичної культури та спорту

-

(04597) 60-492

Відділ культури, національностей та релігій

Антонюк Євгенія Петрівна

(04597) 55-593

Відділ державної реєстрації

Курищук Мирослава Миколаївна 

(04597) 61-438

Відділ забезпечення діяльності  ради

Нечитайло Оксана Романівна

(04597) 60-097

Відділ організаційної роботи, внутрішньої політики та інформаційного забезпечення

Ярошенко Тетяна Юріївна

(04597) 67-407

Загальний відділ

Мигитко Ірина Валентинівна

(04597) 61-150

Відділ кадрової роботи та з питань служби в органах місцевого самоврядування

Халаім Тамара Петрівна

(04597) 63-393

Відділ надзвичайних ситуацій, оборонної та мобілізаційної роботи

Остапчук Ігор Анатолійович

(04597) 61-362

Відділ обліку та звітності 

Глужанець Христина Костянтинівна

(04597) 62-240,

63-262

Відділ містобудування та архітектури 

Сапон Михайло Михайлович

(04597) 61-540,

61-385

Управління інфраструктурного розвитку, інвестицій та житлово – комунального господарства

Канюра Сергій Олександрович

(04597) 63-090,

60-552

Відділ економіки та стратегічного планування

Жиган Яна Віталіївна

(04597) 60-273,

63-260

Центр надання адміністративних послуг

Величко Андрій Анатолійович 

(04597) 56-056

Відділ ведення Державного реєстру виборців 

Стадухіна Олена Миколаївна

(04597) 60-437

Інспекція державного архітектурно – будівельного контролю

Комишан Ярослав Володимирович

(04597) 60-334

Відділ ведення реєстру територіальної громади

Баранчук Оксана Василівна

(04597) 62-037 

Господарський сектор

Коваленко Катерина Іванівна

 

Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) 

Бондар Діана Олександрівна 099 299 45 06