Wednesday, 29 June 2022 |

 

 1. Антонюк Євгенія Петрівна (5 виборчий округ)
Фракція: Політичної Партії «НОВІ ОБЛИЧЧЯ»;
Комісія: з питань регламенту, депутатської етики та внутрішньої політики, виявлення та протидії корупції, взаємодії з правоохоронними органами та інформаційної політики;

  2. Буренко Тамара Олексіївна  (3 виборчий округ)
Фракція: Політичної Партії «ГОЛОС»;
Комісія:  з питань житлово-комунального господарства, промисловості, транспорту, енергетики, зв’язку та побутового обслуговування населення

  3. В’язовченко Тарас Анатолійович  (5 виборчий округ)
Фракція: Політичної Партії «ГОЛОС»;
Комісія: з питань регламенту, депутатської етики та внутрішньої політики, виявлення та протидії корупції, взаємодії з правоохоронними органами та інформаційної політики;

4. Головенко Антон Анатолійович  (2 виборчий округ)
Фракція: Політичної Партії «НОВІ ОБЛИЧЧЯ»;
Комісія: з питань освіти, науки, молоді, спорту, медицини, культури, соціального захисту населення, наслідків аварії на ЧАЕС та питань АТО, переселенців, бойових дій;


  5. Городок Яна Володимирівна  (2 виборчий округ)
Фракція: Політичної Партії «СЛУГА НАРОДУ»;
Комісія: з питань архітектури та капітального будівництва

  6. Довганич Антоніна Сергіївна  (1 виборчий округ)
Фракція: Політичної Партії «НОВІ ОБЛИЧЧЯ»;
Комісія: земельних відносин, лісових та природоохоронних питань

  7. Довгопол Антон Михайлович  (4 виборчий округ)
Фракція: Політичної Партії «НОВІ ОБЛИЧЧЯ»;
Комісія: з питань освіти, науки, молоді, спорту, медицини, культури, соціального захисту населення, наслідків аварії на ЧАЕС та питань АТО, переселенців, бойових дій;

  8. Іздебска Наталія Валентинівна  (3 виборчий округ)
Фракція: Політичної Партії «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»;
Комісія: земельних відносин, лісових та природоохоронних питань;

  9. Ковтун Євгенія Юріївна  (3 виборчий округ)
Фракція: Політичної Партії «ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ «БАТЬКІВЩИНА»;
Комісія: з питань архітектури та капітального будівництва;

  10. Когут Сергій Сергійович  (4 виборчий округ)
Фракція: Політичної Партії «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»;
Комісія: земельних відносин, лісових та природоохоронних питань;

  11. Король Петро Петрович  (3 виборчий округ)
Фракція: Політичної Партії «НОВІ ОБЛИЧЧЯ»;
Комісія: земельних відносин, лісових та природоохоронних питань;

  12. Дворнікова Віолетта Віталіївна  (1 виборчий округ)
Фракція: позафракційна
Комісія: з питань житлово-комунального господарства, промисловості, транспорту, енергетики, зв’язку та побутового обслуговування населення;

  13. Кравченко Валентина Резікоєвна  (5 виборчий округ)
Фракція: Політичної Партії «НОВІ ОБЛИЧЧЯ»;
Комісія: з питань бюджету, фінансів, цін та ціноутворення;

  14. Куц Ярослав Олександрович  (4 виборчий округ)
Фракція: Політичної Партії «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»;
Комісія: з питань освіти, науки, молоді, спорту, медицини, культури, соціального захисту населення, наслідків аварії на ЧАЕС та питань АТО, переселенців, бойових дій;

  15. Гурін Артем Вікторович  (2 виборчий округ)
Фракція: Політичної Партії «ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ «БАТЬКІВЩИНА»;
Комісія: з питань бюджету, фінансів, цін та ціноутворення;

  16. Літвинов Андрій Вікторович  (5 виборчий округ)
Фракція: Політичної Партії «НОВІ ОБЛИЧЧЯ»;
Комісія: з питань житлово-комунального господарства, промисловості, транспорту, енергетики, зв’язку та побутового обслуговування населення;

  17. Макаренко Максим Володимирович
Фракція: Політичної Партії «ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ «БАТЬКІВЩИНА»;
Комісія: земельних відносин, лісових та природоохоронних питань;

  18. Макеєва Анжела Георгіївна  (2 виборчий округ)
Секретар ради
 

  19. Малий Максим Анатолійович  (5 виборчий округ)
Фракція: Політичної Партії «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»;
Комісія: з питань архітектури та капітального будівництва;

  20. Міронішена Зоряна Анатоліївна  (2 виборчий округ)
Фракція: Політичної Партії «СЛУГА НАРОДУ»;
Комісія: з питань бюджету, фінансів, цін та ціноутворення;

  21. Нагалевський Тимур Олександрович  (2 виборчий округ)
Фракція: Політичної Партії «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»;
Комісія: з питань регламенту, депутатської етики та внутрішньої політики, виявлення та протидії корупції, взаємодії з правоохоронними органами та інформаційної політики;

  22. Нельзін Максим Сергійович  (2 виборчий округ)
Фракція: Політичної Партії «СЛУГА НАРОДУ»;
Комісія: з питань архітектури та капітального будівництва

  23. Нечитайло Оксана Романівна  (1 виборчий округ)
Фракція: Політичної Партії «НОВІ ОБЛИЧЧЯ»;
Комісія: з питань регламенту, депутатської етики та внутрішньої політики, виявлення та протидії корупції, взаємодії з правоохоронними органами та інформаційної політики;

  24. Ополінський Андрій Олегович  (1 виборчий округ)
Фракція: Політичної Партії « ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ «СВОБОДА»;
Комісія: з питань житлово-комунального господарства, промисловості, транспорту, енергетики, зв’язку та побутового обслуговування населення;

  25. Пащинський Олександр Сергійович  (2 виборчий округ)
Фракція: Політичної Партії «НОВІ ОБЛИЧЧЯ»;
Комісія: з питань бюджету, фінансів, цін та ціноутворення;

  26. Павлова Олена Валеріївна (5 виборчий округ)
Фракція: позафракційна
Комісія: з питань бюджету, фінансів, цін та ціноутворення;

  27. Плешко Максим Валерійович  (3 виборчий округ)
Фракція: Політичної Партії «НОВІ ОБЛИЧЧЯ»;
Комісія: з питань регламенту, депутатської етики та внутрішньої політики, виявлення та протидії корупції, взаємодії з правоохоронними органами та інформаційної політики;

  28. Пікулик Олександр Борисович  (2 виборчий округ)
Фракція: Політичної Партії «ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ «БАТЬКІВЩИНА»;
Комісія:  з питань освіти, науки, молоді, спорту, медицини, культури, соціального захисту населення, наслідків аварії на ЧАЕС та питань АТО, переселенців, бойових дій;

  29. Погорілий Роман Романович  (1 виборчий округ)
Фракція: Політичної Партії « ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ «СВОБОДА»;
Комісія: з питань регламенту, депутатської етики та внутрішньої політики, виявлення та протидії корупції, взаємодії з правоохоронними органами та інформаційної політики;

  30. Помазан Андрій Сергійович  (4 виборчий округ)
Фракція: Політичної Партії «НОВІ ОБЛИЧЧЯ»;
Комісія: земельних відносин, лісових та природоохоронних питань

  31. Руденко Сергій Степанович  (1 виборчий округ)
Фракція: Політичної Партії «ГОЛОС»;
Комісія: з питань архітектури та капітального будівництва;

  32. Скорик-Шкарівська Михайлина Михайлівна  (4 виборчий округ)
Фракція: Політичної Партії «ГОЛОС»;
Комісія: з питань бюджету, фінансів, цін та ціноутворення;

  33. Скрипник Сергій Федорович  (5 виборчий округ)
Фракція: Політичної Партії «НОВІ ОБЛИЧЧЯ»;
Комісія: з питань житлово-комунального господарства, промисловості, транспорту, енергетики, зв’язку та побутового обслуговування населення;

  34. Степанюк Валерій Васильович  (3 виборчий округ)
Фракція: Політичної Партії «ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ «СВОБОДА»;
Комісія: з питань регламенту, депутатської етики та внутрішньої політики, виявлення та протидії корупції, взаємодії з правоохоронними органами та інформаційної політики;

  35. Страховський Андрій Андрійович  (1 виборчий округ)
Фракція: Політичної Партії «ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ «БАТЬКІВЩИНА»;
Комісія: з питань бюджету, фінансів, цін та ціноутворення;

  36. Устич Юлія Петрівна  (3 виборчий округ)
Фракція: Політичної Партії «НОВІ ОБЛИЧЧЯ»;
Комісія: з питань архітектури та капітального будівництва;

  37. Федоров Станіслав Ігорович  (1 виборчий округ)
Фракція: Політичної Партії «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»;
Комісія: з питань освіти, науки, молоді, спорту, медицини, культури, соціального захисту населення, наслідків аварії на ЧАЕС та питань АТО, переселенців, бойових дій;

  38. Чава Дмитро Михайлович  (1 виборчий округ)
Фракція: Політичної Партії «НОВІ ОБЛИЧЧЯ»;
Комісія: з питань архітектури та капітального будівництва.

 

 

 

 

 

Прізвище, ім’я (усі власні імена) та по батькові (за наявності) обраного депутата
Рік народження
Громадянство
Освіта
Партійність
Посада
Місце роботи (заняття)
Місце проживання
Назва місцевої організації політичної партії, від якої обрано депутата
Антонюк
Євгенія
 Петрівна
17.05.1982
Громадянин України
Вища
Позапартійна
Начальник відділу
Відділ культури, національностей та релігій виконавчого комітету Ірпінської Міської Ради
Київська обл.,
м. Ірпінь
ІРПІНСЬКА МІСЬКА ПАРТІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «НОВІ ОБЛИЧЧЯ»
Буренко
Тамара
Олексіївна
08.09.1971
Громадянин України
Вища
Безпартійна
Керівник управління низьковуглецевого розвитку
Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України
Київська обл.,
м. Ірпінь
КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ТЕРИТОРІАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ГОЛОС»
В’язовченко Тарас Анатолійович
05.07.1978
Громадянин України
Вища
член Політичної Партії "ГОЛОС"
Директор
ТОВ "Насіння Бородянщини"
Київська область,
м. Ірпінь
КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ТЕРИТОРІАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ГОЛОС»
Головенко Антон Анатолійович
30.07.1984
Громадянин України
Вища
Безпартійний
Тимчасово не працює
Тимчасово не працює
Київська обл.,
м. Ірпінь
ІРПІНСЬКА МІСЬКА ПАРТІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «НОВІ ОБЛИЧЧЯ»
Городок Яна Володимирівна
04.06.1994
Громадянин України
Вища
Безпартійна
Адвокат
Адвокат
Київська обл.,
м. Ірпінь
КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ«СЛУГА НАРОДУ»
Довганич Антоніна Сергіївна
15.07.1986
Громадянин України
Вища
член Політичної Партії «НОВІ ОБЛИЧЧЯ»
Директор
Фізична особа-підприємець
Київська обл.,
м. Ірпінь
ІРПІНСЬКА МІСЬКА ПАРТІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «НОВІ ОБЛИЧЧЯ»
Довгопол Антон Михайлович
23.07.1986
Громадянин України
Вища
член Політичної Партії «НОВІ ОБЛИЧЧЯ»
Директор
КНП «Ірпінська центральна міська лікарня»
Київська обл., м.Ірпінь
ІРПІНСЬКА МІСЬКА ПАРТІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «НОВІ ОБЛИЧЧЯ»
Іздебска Наталія Валентинівна
18.06.1980
Громадянин України
Вища
член Політичної Партії «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»
Директор
Фізична особа-підприємець
Київська обл.,
м. Ірпінь
ІРПІНСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»
 
Ковтун Євгенія Юріївна
01.09.1987
Громадянин України
Вища
член Політичної Партії «ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ «БАТЬКІВЩИНА»
Директор
Фізична особа-підприємець
Київська обл.,
м. Ірпінь
ІРПІНСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ «БАТЬКІВЩИНА»
Когут Сергій Сергійович
17.07.1997
Громадянин України
Вища
Безпартійний
Аспірант
Університет ДФС України
Київська обл.,
м. Ірпінь
ІРПІНСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»
Король Петро Петрович
27.05.1986
Громадянин України
Вища
член Політичної Партії «НОВІ ОБЛИЧЧЯ»
Наглядач кладовища
Ірпінське виробниче управління комунального господарства м. Ірпінь
Київська обл.,
м. Ірпінь
ІРПІНСЬКА МІСЬКА ПАРТІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «НОВІ ОБЛИЧЧЯ»
Дворнікова Віолетта Віталіївна
26.11.1985
Громадянка України
Вища
Безпартійна
Начальник відділу
 Відділ координування культмасових заходів та фізкультурно-спортивної роботи виконавчого комітету Ірпінської міської ради
Київська обл.,
м. Ірпінь
ІРПІНСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ «БАТЬКІВЩИНА»
Кравченко Валентина Резікоєвна
04.01.1978
Громадянин України
Вища
Член Політичної Партії «НОВІ ОБЛИЧЧЯ»
Заступник начальника відділу збуту
КП «ІРПНЬВОДОКАНАЛ»
Київська обл.,
м. Ірпінь
ІРПІНСЬКА МІСЬКА ПАРТІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «НОВІ ОБЛИЧЧЯ»
Куц Ярослав Олександрович
22.07.1985
Громадянин України
Вища
Член Політичної Партії «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»
Голова
Адвокатське  об’єднання «А.Два.Ка.Т»
Київська обл.,
м. Ірпінь
ІРПІНСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»
Гурін Артем Вікторович
14.03.1990
Громадянин України
Вища
Член Політичної Партії «ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ «БАТЬКІВЩИНА»
Директор
Фізична особа-підприємець
Київська обл.,
м. Ірпінь
ІРПІНСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ «БАТЬКІВЩИНА»
Літвинов Андрій Вікторович
05.07.1985
Громадянин України
Вища
Член політичної партії «Нові обличчя»
Радник міського голови
Ірпінська міська рада
Київська обл.,
м. Ірпінь
ІРПІНСЬКА МІСЬКА ПАРТІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «НОВІ ОБЛИЧЧЯ»
Макаренко Максим Володимирович
25.06 1993
Громадянин України
Вища
Безпартійний
Директор
ТОВ «ВКФ Валерія»
Київська обл.,
м. Ірпінь
ІРПІНСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ «БАТЬКІВЩИНА»
Макеєва Анжела Георгіївна
13.12.1987
Громадянин України
Вища
Член Політичної Партії «СЛУГА НАРОДУ»
Секретар міської ради
Ірпінська міська рада
м. Київ
КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ«СЛУГА НАРОДУ»
Малий Максим Анатолійович
19.02.1980
Громадянин України
Вища
Член Політичної Партії «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»
Помічник-консультант Народного депутата України
Апарат Верховної Ради України
м. Київ
ІРПІНСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»
Міронішена Зоряна Анатоліївна
18.01.1993
Громадянин України
Вища
Член Політичної Партії «СЛУГА НАРОДУ»
Директор
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МЕДІА-ЦЕНТР "ДІЄСЛОВО"
м. Київ
КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ«СЛУГА НАРОДУ»
Нагалевський Тимур Олександрович
28.12.1974
Громадянин України
Вища
Член Політичної Партії «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»
Директор
Фізична особа-підприємець
Київська обл.,
м. Ірпінь
ІРПІНСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»
 
 
 
Нельзін Максим Сергійович
 
19.10.1979
Громадянин України
Вища
Член Політичної Партії «СЛУГА НАРОДУ»
Нотаріус
Приватний нотаріус
Київська обл.,
м. Ірпінь
КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ«СЛУГА НАРОДУ»
Нечитайло Оксана Романівна
20.03.1993
Громадянин України
Вища
Член Політичної Партії «Нові обличчя»
Начальник відділу
Відділ забезпечення діяльності ради Ірпінської міської ради
Київська обл.,
м. Ірпінь
ІРПІНСЬКА МІСЬКА ПАРТІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «НОВІ ОБЛИЧЧЯ»
Ополінський Андрій Олегович
30.10.1990
Громадянин України
Вища
Член Політичної Партії «Свобода»
заступник директора
ТОВ «Дріада Нова»
Київська обл.,
м. Ірпінь
КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОБ’ЄДНАННЯ «СВОБОДА»
Пащинський Олександр Сергійович
03.04.1984
Громадянин України
Вища
Член політичної парті «Нові обличчя»
Юрист
ТОВ «Б.І.І.А.К.»
Київська обл.,
м. Ірпінь
ІРПІНСЬКА МІСЬКА ПАРТІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «НОВІ ОБЛИЧЧЯ»
Павлова Олена Валеріївна
25.12.1982
Громадянин України
Вища
Безпартійна
Офіцер морально-психологічного відділу
НУОУ імені Івана Черняховського
Київська обл.,
м. Ірпніь
ІРПІНСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»
Плешко Максим Валерійович
16.06.1983
Громадянин України
Вища
Безпартійний
Радник Ірпінського міського голови 
Ірпінська міська рада
Київська обл.,
м. Ірпінь
ІРПІНСЬКА МІСЬКА ПАРТІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «НОВІ ОБЛИЧЧЯ»
 
 
Пікулик Олександр Борисович
 
26.01.1976
Громадянин України
Вища
Член партії ВО «Батьківщина»
Директор
ТОВ «ІРПІНЬ ЦЕНТР ГРУП ПЛЮС»
Київська обл.,
м. Ірпінь
ІРПІНСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ «БАТЬКІВЩИНА»
Погорілий Роман Романович
27.06.1999
 Громадянин України
Вища
Член ВО «СВОБОДА»
Студент
НТУУ "КПІ імені Ігоря Сікорського"
Київська обл.,
м.Ірпінь
КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОБ’ЄДНАННЯ «СВОБОДА»
Помазан Андрій Сергійович
30.08.1986
 Громадянин України
Вища
Безпартійний
Тимчасово безробітний
Тимчасово безробітний
Київська обл.,
с. Михайлівка-Рубежівка
ІРПІНСЬКА МІСЬКА ПАРТІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «НОВІ ОБЛИЧЧЯ»
 
 
Руденко Сергій Степанович
3.09.1968
Громадянин України 
Вища
Безпартійний
Директор
Фізична особа-підприємець
Київська обл.,
м. Ірпінь
КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ТЕРИТОРІАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ГОЛОС»
Скорик-Шкарівська Михайлина Михайлівна
27.03.1979
 Громадянин України
Вища
Член Політичної Партії «ГОЛОС»
Директор
Фізична особа-підприємець
Київська обл.,
м. Ірпінь
КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ТЕРИТОРІАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ГОЛОС»
Скрипник Сергій Федорович
19.08.1975
 Громадянин України
Вища
Безпартійний
Директор
КП «УЖКГ Ірпінь»
Київська обл.,
м. Ірпінь
ІРПІНСЬКА МІСЬКА ПАРТІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «НОВІ ОБЛИЧЧЯ»
Степанюк Валерій Васильвоч
30.05.1958
 Громадянин України
вища
Член Політичної Партії «Свобода»
Пенсіонер
Пенсіонер
Київська обл.,
м. Ірпінь
КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОБ’ЄДНАННЯ «СВОБОДА»
Страховський Андрій Андрійович
12.01.1978
 Громадянин України
Вища
Член партії ВО "Батьківщина"
Директор
ТОВ "Страховський Груп"
Київська обл.,
м. Ірпінь
ІРПІНСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ «БАТЬКІВЩИНА»
 
Устич Юлія Петрівна
 
 
01.06.1993
 
Громадянин України
 
Вища
 
Безпартійна
 
Заступник міського голови
 
Ірпінська міська рада
 
Київська обл.,
м. Ірпінь
 
ІРПІНСЬКА МІСЬКА ПАРТІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «НОВІ ОБЛИЧЧЯ»
 
Федоров Станіслав Ігорович
 
12.12.1990
 
Громадянин України
 
Вища
Член політичної партії "Європейська солідарність"
 
Директор
 
Ірпінський ліцей №3
 
Київська обл.,
м. Ірпінь
ІРПІНСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»
 
Чава Дмитро Михайлович
 
08.12.1986
 
Громадянин України
 
Вища
 
Член Політичної Партії «НОВІ ОБЛИЧЧЯ»
 
Директор
 
ТОВ “Ірпінь Альянс Буд»
 
Київська обл.,
м. Ірпінь
 
ІРПІНСЬКА МІСЬКА ПАРТІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «НОВІ ОБЛИЧЧЯ»