Sunday, 13 June 2021 |

Якщо у Вас безготівкова грошова форма виплати пільг, то частину платежів за Вас здійснює АТ «Ощадбанк», а частину ви сплачуєте самостійно.              

Перерахування коштів АТ «Ощадбанк» надавачам послуг здійснює у наступній послідовності:

-постачання теплової енергії,

-постачання та розподіл природного газу або постачання та розподіл -електричної енергії за наявності відповідного виду індивідуального опалення,

-постачання гарячої води,

-централізоване водопостачання,

- централізоване водовідведення,

-постачання та розподіл електричної енергії,

-постачання та розподіл природного газу,

- поводження з побутовими відходами,

- послуги з управління багатоквартирним будинком, внески за встановлення, обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку.

Тобто, зараз АТ «Ощадбанк» здійснює перерахунок коштів не за пропорційним принципом (коли за кожну послугу проводився розрахунок в рівних відсотках від суми пільги), а за пріоритетним принципом — коли спочатку проводиться оплата за тепло, газ, електроенергію і т.д.

Якщо сума пільги достатня, то сплата всіх послуг здійснюється на 100%. Залишок коштів пільги буде перераховано на наступний місяць. Якщо суми пільги недостатньо, то сплачено буде лише за ті послуги, на які вистачить коштів. А послуги, за які потрібно доплатити, АТ «Ощадбанк» надсилає в СМС-повідомленні (з розмірами доплати за кожним видом послуги).

Також, ви можете зайти у свій особистий кабінет на сайті АТ «Ощадбанку», де відображається рух коштів за вашим обліковим записом або зателефонувати на «гарячу лінію» АТ «Ощадбанку» - 0800-210-800.

Нагадуємо, що зважаючи на епідеміологічний стан в країні та необхідність дотримуватись карантинних заходів, отримати консультацію  по пільгах Ви можете у такі способи:

  • зателефонувати у відділ пільг за номером (04597) 60-460;
  • написати на електронну пошту – This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  • або на сторінку у Фейсбуці - https://www.facebook.com/upravsoczahist/

Бережіть себе! Залишайтеся вдома!