Monday, 20 September 2021 |

   Якщо у пільговика безготівкова форма виплати пільг, то частину платежів за пільговика  здійснює АТ “Ощадбанк”, а частину він сплачує самостійно.

   Перерахування коштів Ощадбанком надавачам послуг здійснюється у наступній послідовності: постачання теплової енергії, постачання та розподіл природного газу або постачання та розподіл електричної енергії за наявності відповідного виду індивідуального опалення, постачання гарячої води, централізоване водопостачання, централізоване водовідведення, постачання та розподіл електричної енергії, постачання та розподіл природного газу, поводження з побутовими відходами, послуги з управління багатоквартирним будинком, внески за встановлення, обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку.

   Тобто, Ощадбанк здійснює перерахунок коштів не за пропорційним принципом (коли за кожну послугу проводився розрахунок в рівних відсотках від суми пільги), а за пріоритетним принципом –  спочатку проводиться оплата за тепло, газ, електроенергію і т.д.

   Якщо суми пільги недостатньо, то буде лише сплачено за ті послуги, на які вистачить коштів. А послуги, за які потрібно доплатити – Ощадбанк надішле вам СМС (з розмірами доплати за кожним видом послуги). Також Ви можете зайти у свій особистий кабінет на сайті Ощадбанку, де відображається рух коштів за вашим обліковим записом.

   Нагадуємо, що Ви у будь-який час можете перейти на грошову готівкову форму отримання пільг, тобто отримувати кошти на особисту банківську картку.

За детальною інформацією звертайтесь:

- за телефоном – 04597-60-460; 050-776-45-01;

- на електронну пошту: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.;

 З повагою, Петро ЗБРОЖЕК.