Субота, 10 червня 2023 |

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 22 серпня 2018 р. № 658 "Про затвердження Порядку взаємодії суб'єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі" координатором з питань здійснення заходів у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі в м. Ірпінь призначено заступника міського голови з гуманітарних питань - Чернявську Олену Іванівну.

Рішенням виконавчого комітету Ірпінської міської ради №210/20 від 23.10.2018року, на виконання  Постанови Кабміну України від 22 серпня 2018 р. №654, створено мобільну бригаду соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства і насильства за ознакою статі.

Служба у справах дітей та сім’ї являється координатором заходів, які проводяться суб’єктами, що взаємодіють у сфері запобігання та протидії насильства. У 2019 році проведено три навчальні тренінги з громадськістю,  у тісній співпраці з Всеукраїнською благодійною організацією "Конвіктус Україна", які спрямовані на забезпечення комплексного інтегрованого підходу до подолання насильства.

12 червня 2019 року відбулася чергова зустріч між суб'єктами, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі. Мета заходу: поглиблення теоретичних знань учасників щодо насильства за ознакою статі, формування розуміння терміну "домашнє насильство", розвиток навичок ідентифікації постраждалих, реагування на випадки домашнього насильства з увагою до особливостей спілкування з постраждалими особами та урахуванням змін у законодавстві.

Під час засідання круглого столу кожний структурний підрозділ, на який покладаються відповідні функції, повідомив про діяльність у цій сфері, про плани роботи,  інформування громадськості та співпрацю щодо подолання домашнього насильства і насильства за ознакою статі.

Так протягом 2019 року до служби у справах дітей та сім'ї Ірпінської міської ради від КЗ "ІЦМЛ" надійшло 20 повідомлень відносно дітей, які страждають від жорстокого поводження. По кожному повідомленню проведено службове розслідування, факти насильства в родині не підтвердилися, підстав для постановки на облік СЖО немає. Станом на 30.06.2019 року на обліку служби (СЖО) перебуває одна дитина, яка зазнала насильства в родині.

zvernennya-gromadyan

covid-19

covid-19

covid-19

uide.diia

brandbook

zovn reklama

Петиції

Громадський бюджет

Звіт за 100 днів

Звіт

 

munvarta

Громадська рада

Молодіжна громадська радаПАМ'ЯТАЄМО полеглих за Україну

 

 

 

 

ДЕКЛАРАЦІЙНА КАМПАНІЯ - 2023