Понеділок, 4 липня 2022 |

Міська рада

 Графік засідань постійних депутатських комісій - лютий 2022 р.


Графік засідань постійних депутатських комісій - січень 2022 р.


Графік засідань постійних депутатських комісій - грудень 2021 р.


Графік засідань постійних депутатських комісій - листопад 2021 р.


Графік засідань постійних депутатських комісій - жовтень 2021 р.


Графік засідань постійних депутатських комісій - вересень 2021 р.


Графік засідань постійних депутатських комісій - серпня 2021 р.


Графік засідань постійних депутатських комісій - липень 2021 р.


Графік засідань постійних депутатських комісій - червень 2021 р.


Графік засідань постійних депутатських комісій - травень 2021 р.


Графік засідань постійних депутатських комісій - квітень 2021 р.


Графік засідань постійних депутатських комісій - березень 2021 р.


Графік засідань постійних депутатських комісій - лютий 2021 р.


Графік засідань постійних депутатських комісій - січень 2021 р.


Графік засідань постійних депутатських комісій - грудень 2020 р.


1.1 Комісія з питань бюджету, фінансів, цін та ціноутворення:

Голова комісії – Кравченко Валентина Резікоєвна;

Заступник голови комісії – Павлова Олена Валеріївна;

Секретар комісії – Скорик - Шкарівська Михайлина Михайлівна;

Члени комісії:

  • Лавровський Денис Віталійович;
  • Страховський Андрій Андрійович;
  • Пащинський Олександр Сергійович.
  • Міронішена Зоряна Анатоліївна.

 

1.2 Комісія земельних відносин, лісових та природоохоронних питань:  

Голова комісії – Король Петро Петрович;

Заступник голови комісії – Куц Ярослав Олександрович;

Секретар комісії – Когут Сергій Сергійович;

Члени комісії:

  • Помазан Андрій Сергійович;
  • Головенко Антон Анатолійович;
  • Довганич Антоніна Сергіївна;
  • Макаренко Максим Володимирович.

 

 1.3 Комісія з питань архітектури та капітального будівництва:

Голова комісії –Городок Яна Володимирівна;

Заступник голови комісії – Руденко Сергій  Степанович;

Секретар комісії – Ковтун Євгенія  Юріївна;

Члени комісії:

  • Чава Дмитро Михайлович ;
  • Устич Юлія Петрівна;
  • Малий Максим Анатолійович;
  • Нельзін Максим Сергійович.

 

1.4 Комісія з питань житлово-комунального господарства, промисловості, транспорту, енергетики, зв’язку та побутового обслуговування населення: 

Голова комісії – Буренко Тамара Олексіївна;

Заступник голови комісії –Літвинов Андрій Вікторович;

Секретар комісії – Скрипник Сергій Федорович;

Члени комісії:

  • Дворнікова Віолетта Віталіївна;
  • Ополінський Андрій Олегович.

 

1.5 Комісія з питань регламенту, депутатської етики та внутрішньої політики, виявлення та протидії корупції, взаємодії з правоохоронними органами та інформаційної політики

Голова комісії – Нагалевський Тимур Олександрович;

Заступник голови комісії – Степанюк Валерій Васильович ;

Секретар комісії – В’язовченко Тарас Анатолійович;

Члени комісії:

  • Нечитайло Оксана Романівна ;
  • Антонюк Євгенія Петрівна;
  • Плешко Максим Валерійович.

 

1.6 Комісія з питань освіти, науки, молоді, спорту, медицини, культури, соціального захисту населення, медицини, наслідків аварії на ЧАЕС та питань АТО, переселенців, бойових дій:

Голова комісії – Іздебска Наталія Валентинівна;

Заступник голови комісії  – Довгопол Антон Михайлович;

Секретар комісії – Федоров Станіслав Ігорович;

Члени комісії:

  • Погорілий Роман Романович;
  • Пікулик Олександр Борисович.