Середа, 28 вересня 2022 |

Новини

 Підвищити стандарти та вийти на новий рівень забезпечення підприємств кадровим потенціалом пропонують у обласній службі зайнятості. Зокрема це:

pastedGraphic.pngЕлектронний кабінет роботодавця https://kir.dcz.gov.ua/cabinet, створений для зручності роботи та економії часу роботодавців. Кабінет дає змогу переглянути стан укомплектування заявлених вакансій, історію направлень центром зайнятості шукачів роботи, виконання договорів на громадські та на роботи тимчасового характеру, надані звіти за встановленими формами.

pastedGraphic_1.pngРекрутинг. Форма підбору кадрів на засадах рекрутингу дозволяє підібрати персонал під замовлення роботодавця оперативно та з індивідуальним підходом.

pastedGraphic_1.pngТакож у обласній службі зайнятості ведеться щоденна інформаційно-консультаційна підтримка роботодавців. Заходи проходять у вигляді семінарів, скайп-конференцій, виїзних заходів в ОТГ, на яких інформують про:

✔правові та організаційні засади Закону "Про зайнятість населення", у тому числі, щодо вирішення питань зайнятості осіб з інвалідністю, осіб з числа ВПО, учасників ООС;

✔можливості отримання мікрогрантів на розвиток бізнесу;

✔порядок надання компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування ВПО;

✔важливість легалізації зайнятості;

✔особливості подання звітності.

 Для стимулювання розвитку підприємництва, підтримки малого та середнього бізнесу у Києво-Святошинському районному, Білоцерківському міськрайонному та Переяслав-Хмельницькій міськрайонній філії Київського обласного центру зайнятості працюють Центри розвитку підприємництва - сучасна технологія єдиного середовища підтримки всіх бажаючих започаткувати та розвивати власну справу. Повний спектр послуг для започаткування власної справи – консультації та тренінги з профорієнтації, надання консалтингових послуг у сфері бізнес-планування, ведення та розвитку власної справи, інвестиційна та кредитна підтримка, сприяння у пошуку партнерів, надання консультацій та допомоги від соціальних партнерів – і все це на безоплатній основі  можуть отримати мешканці Київщини. Єдиний бізнес-простір – Центр розвитку підприємництва дозволяє отримати підприємцям не тільки поради та консультації, а й сприяє у пошуку необхідних приміщень, устаткування, надає допомогу в оформленні всіх необхідних дозволів та документів.

 Роботодавці мають можливість самостійно розміщувати вакансії на сайті Державної служби зайнятості: https://www.dcz.gov.ua/ та через: чат-бот Державної служби зайнятості @DCZWorkNowBbot; заповнення форми: https://u.to/dPMWHA. Одразу після модерації вакансія з'явиться на сайті і почнеться підбір кандидатів!

 Ви роботодавець та бажаєте знайти кваліфікованих фахівців? Тоді не втрачайте час та звертайтеся до відділу організації надання послуг роботодавцям Київського обласного центру зайнятості за номером  (044) 296-14-27 або до найближчого центру зайнятості за місцем вашого перебування. Контакти тут http://surl.li/clyqi

А також: Отримайте онлайн консультацію за допомогою телеграм-каналу Київського обласного центру зайнятості: https://t.me/+fnLlSCkuIls1ZjVi

Чат-бот Київського обласного центру зайнятості: @test1874661bot

Пропонуємо ознайомитися з інформацією щодо актуальних подій та змін у роботі 

 Фейсбук-сторінці:  https://www.facebook.com/kyivobl

 Інстаграм-сторінці: https://www.instagram.com/kobl_cz/

 на сайті Київського ОЦЗ  https://kir.dcz.gov.ua/.

Київський обласний центр зайнятості

 

 Із 1 по 31 жовтня відбудеться найбільший у світі міжнародний фотоконкурс об’єктів культурної спадщини «Вікі любить пам’ятки». В Україні конкурс пройде вже одинадцятий раз. Мета проекту – зібрати світлини всіх пам’яток нерухомої культурної спадщини України для ілюстрування статей у Вікіпедії.


 Конкурсний список складається з понад 92 тисяч пам’яток нерухомої історико-культурної спадщини з усіх областей України. За попередні роки понад три тисячі учасників завантажили більше 350 тисяч світлин та понад 39 тисяч об’єктів культурної спадщини – культових споруд, будинків, палаців.


 Наразі конкурс має особливу важливість, бо через російську збройну агресію на території України було знищено сотні пам’яток й багато з них вже не підлягають відновленню.
Участь у конкурсі можуть узяти всі бажаючі. Для цього протягом жовтня слід завантажити на Вікісховище світлини власного авторства, послуговуючись конкурсними списками пам’яток. В основних номінаціях приймаються фотографії , що були зроблені до 23 лютого 2022 року (включно). Головне, щоб це були власні роботи. Також можна завантажити відео, де зображені пам’ятки.


 Переможці конкурсу отримають цінні призи. Призовий фонд буде розподілено між авторами найкращих фотографій конкурсу загалом, авторами найкращих фото кожного регіону, учасниками, які сфотографували найбільшу кількість пам’яток в Україні та кожному регіоні, та переможцями спецномінацій. Окремою номінацією відзначатимуться автори, що вперше беруть участь у конкурсі. Десять найкращих світлин культурної спадщини України змагатимуться на міжнародному рівні.


 «Вікі любить пам’ятки» (Wiki Loves Monuments) – міжнародний конкурс фотографій пам’яток культурної спадщини для ілюстрування Вікіпедії, що був започаткований у 2010 році в Нідерландах. Конкурс був визнаний Книгою рекордів Гіннеса найбільшим фотоконкурсом у світі. В Україні конкурс проходить одинадцятий раз, його проводить громадська організація «Вікімедіа Україна».


 Дізнатись більше про участь у конкурсі можна за посиланням.

 

 Міністерство розвитку громад та територій України розпочинає комунікаційну кампанію «Готуймося!», спрямовану на спонукання громадян індивідуально готуватися до опалювального сезону.

 Адже одним із важливих заходів підготовки є проведення побутової термомодернізації власниками квартир та індивідуальних будинків. Саме первинні заходи дозволять зменшити втрати теплової енергії та створити оптимальний мікроклімат в оселях.

 З цією метою Мінрегіон розробив інформаційно-графічні матеріали, спрямовані на підвищення обізнаності громадян щодо побутової термомодернізації.

 

 

 

 

 

 Про залучення додаткових фінансів для відбудови, допомогу в екологічній утилізації будівельних відходів та створення банку найефективніших матеріалів при реконструкції   домовилися Ірпінський міський голова Олександр Маркушин та голова Ради зеленого будівництва Італії Марко Марі в рамках підписання Меморандуму. 
 
 «Відновлення необхідно здійснювати на основі енергетично-екологічних протоколів з метою залучення та гарантування ЄС та міжнародних інвестицій, провадження тендерів на проектування та співпраці у відкритому діалозі між італійськими та українськими компаніями», - зазначив президент Ради зеленого будівництва Італії Марко Марі.
 
«Підписана угода міської ради з компанією, передбачає різноманітні заходи в рамках ініціативи проекту з відновлення «Irpin Reconstruction Summit» та у співпраці з Фондом відновлення Ірпеня, метою якого є постконфліктна реконструкція з увагою до потреб людей і навколишнього середовища», - прокоментувала менеджерка проєкту з відновлення міст "Irpin Reconstruction Summit" Ірина Ярмоленко.
 
 Green Building Council Italia (Рада зеленого будівництва Італії) - це некомерційна асоціація, що об'єднує найбільш конкурентоспроможні компанії, найбільш кваліфіковані італійські асоціації та професійні спільноти, що працюють у сфері сталого будівництва з метою зниження негативного впливу на довкілля за одночасного підвищення рентабельності та покращення здоров'я та благополуччя мешканців будівлі.
 
 Нагадаємо, підписання меморандум про відновлення Ірпеня відповідно до положень Європейської регіональної мережі Всесвітньої ради зеленого будівництва відбулося 19 серпня.
 
 
 
 

 Відтепер Ірпінський ліцей інноваційних технологій під наглядом надійної охорони і вдень, і вночі. Навчальним закладом на безкоштовній основі почала опікуватися компанія «Бест охорона».

 Юрій Бокий, директор компанії «Бест охорона»:
«Будь-який підприємець зорієнтований на отримання прибутку. Але, враховуючи ситуацію в регіоні і взагалі в державі, будь-яка допомога, навіть на якийсь короткий час, буде доречна. У нашому соціальному проєкті це перший навчальний заклад. І ми думаємо, що в подальшому будемо розширювати наші послуги на безкоштовній основі для інших навчальних закладів на території нашого регіону».

 Як швидко в разі непередбачуваної ситуації «Бест охорона» примчить на допомогу, перевірила виконувачка обов’язків директора ІЛІТу Марія Гостін.

 Марія Гостін, в. о. директора Ірпінського ліцею інноваційних технологій:
«Що може відбутися? В умовах війни – будь-що. Ми цього не знаємо, і маємо бути готові до всього. Якось так сталося, що пан Юрій сам запропонував таку ініціативу, а ми, звичайно, всім колективом підтримали, тому що безпека дітей – це перш за все. Дякувати Богу, нічого не трапилося, але, натискаючи тривожну кнопку, мені було цікаво що ж трапиться далі. І буквально за п’ять хвилин наряд уже був у нас у ліцеї, хлопці швидко відреагували. І тому я впевнена, що тепер ми в безпеці».

 Сьогодні в ІЛІТі, як і в усіх інших освітніх закладах Ірпеня, питання безпеки дітей стоїть на першому місці. Зараз у навчальному закладі завершують облаштовувати укриття. Тож уже на початку жовтня за шкільні парти ІЛІТу знову повернуться учні.

 Джерело: Інформаційне агентство ITV

 Сьогодні на сесії Ірпінської міської ради з міського бюджету виділено близько 25 мільйонів гривень на відновлення житлового фонду міста. З них 13 мільйонів підуть на заміну розбитих вікон у місцях загального користування багатоквартирних будинків міста, що обслуговуються УЖКГ «Ірпінь». Це важливо, адже теплі під’їзди допоможуть зберігати тепло в квартирах.
 
 Також депутати погодили рішення про укладання угод про побратимство Ірпеня із трьома новими містами – Герніка (Іспанія), Алькала-де-Енарес (Іспанія) та Тлахомулько (Мексика). Маємо надію, завдяки новим міжнародним зв’язкам зможемо отримати додаткову допомогу для відбудови Ірпеня.
 
 Крім того, на сесії присвоїли звання «Почесного громадянина міста» захиснику Ірпеня та України Олександру Коломійцю. На жаль, посмертно. А сім’ї загиблого виділили 100 000 гривень. Низький уклін родичам Олександа. Вічна Пам’ять Герою!
 
 Відзначили також медалями «За заслуги перед містом Ірпінь» наших рятувальників, які під час окупації міста, ризикуючи власними життями, евакуйовували містян, які не могли самі пересуватися. Дякую вам хлопці ще раз! Завжди знав, що на вас можна покластися!
 
 Спасибі всім депутатам за конструктивну і злагоджену роботу сьогодні!
 
 Ірпінський міський голова Олександр Маркушин
 
      
 

 Італійський фонд «Terre des Hommes» у співпраці з робочою групою проєкту «Irpin Reconstruction Summit» та за підтримки Українського гуманітарного фонду відремонтує до зими в Ірпені три багатоквартирні будинки, що постраждали внаслідок російської агресії в березні цього року. Про це повідомив на своїй сторінці у фейсбуці ініціатор проєкту «Irpin Reconstruction Summit», співзасновник Фонду відновлення Ірпеня Володимир Карплюк.

 «Фондом “Terre des Hommes” було обрано три будинки, а саме ЖК “Еверест 10”,  ЖК “Мінерал” та ОСББ “Затишок”. Будинки охоплюють 407 квартир, де проживає 1119 людей», – зазначив Володимир Карплюк.

 

 

 

 Фонд відновлення Ірпеня презентував свою другу відеорозповідь із серії коротких фільмів про приватні будинки ірпінських родин, зруйновані внаслідок російської агресії. У цьому відео розповідається про будинок сім’ї Кушнірів.

 «Це будинок трьох поколінь Кушнірів, які працювали на благо України, на благо Ірпеня. Господар будинку – лікар, завідувач відділення трансфузіології. З перших днів війни він залишався на бойовому посту в лікарні. Через два тижні, коли було прийнято рішення про евакуацію хворих, родина виїхала з Ірпеня. Окупанти повністю знищили будинок Кушнірів, а в ньому – все, що було дорогим для родини», – написав на своїй фейсбук-сторінці та на телеграм-каналі один із співзасновників Фонду Володимир Карплюк.

 Він зазначив, що допомогти родині можна вже зараз, відправивши переказ із приміткою «Родині Кушнірів».

 

Чи бачили ви колись, щоб із таким захопленням носили мішки? Це учасники «Ecoshow» – турніру з прибирання сміття. Цієї суботи завдяки їм мікрорайон Ірпеня СМУ став трішки чистішим. 18 учасників турніру розділилися на дві команди та протягом трьох годин прибирали наввипередки.

Дарина Єсипенко, членкиня Ірпінської молодіжної ради:
«Ось ця команда, цей настрій, цей позитив – це дуже круто».

Владислав Губський, член Ірпінської молодіжної ради:
«Відверто скажу: дуже складно, але погода радує, і є мотивація – допомогти місту й поспілкуватися з такою класною командою. Це насправді об’єднує нас».

Турнір організувала Ірпінська молодіжна рада, яка знає, як перетворити нудну толоку на веселу пригоду. Спонсором заходу виступило Товариство «Відважних».

Дмитро Андрущенко, голова Ірпінської молодіжної ради:
«Ірпінська молодіжна рада вдячна Товариству “Відважних” та Ірпінській міській раді за те, що вони нам допомагають із “Ecoshow“. Це вже вдруге ми збираємо сміття».

Минулого року учасникам «Ecoshow» вдалося наповнити сміттям 133 мішки. Цього року зібрали 182. Кубок переможця отримала команда, яка зібрала 95 мішків, а всі учасники турніру – пам’ятні медалі.

Альбіна Сахнюк, капітанка команди переможців:
«Дуже сподіваюся, що така ініціатива буде частіше, щоб ми залучали якомога більше молоді й не лише молоді – щоб робити місто чистішим і кращим для життя, для всіх».

Дмитро Андрущенко:
«Як Ірпінській молодіжній раді сьогодні зібратися? Дуже просто. Тому що саме ці люди, саме ця команда – це є ті змінотворці, які відновлюють місто конкретними справами».

Після прибирання Молодіжна рада залишила за собою ось такі таблички з наполегливим проханням не смітити.

Учасники «Ecoshow»:
«
Активна молодь Ірпеня! Зробимо місто-герой Ірпінь кращим!»

Джерело : Інформаційне агентство ITV

 

 

 Напередодні Дня вихователя і всіx дошкільних працівників за дорученням Ірпінського міського голови разом з Юлією Устич привітали вихователів з їх професійним святом.
 
 На сьогодні в Ірпінській громаді працює 3 садочки. Наполегливо працюємо над тим, щоб вже відкрити всі Ірпінські дитсадки. Щиро сподіваємось, що незабаром дитячий сміх, буде лунати у всіх закладах освіти!
 
 Перший заступник Ірпінського міського голови Андрій Кравчук
 
 
   

Дочірні категорії

Новини

Анонси

zvernennya-gromadyan

covid-19

uide.diia

brandbook

zovn reklama

Петиції

Громадський бюджет

Звіт за 100 днів

Звіт

 

munvarta

Громадська рада

Молодіжна громадська радаПАМ'ЯТАЄМО полеглих за Україну