Четвер, 9 лютого 2023 |

Новини

Ми знаємо, що свобода переможе. Ми знаємо, що Росія програє. Ми знаємо, що Перемога змінить світ! Про це сказав під час звернення до британського парламенту.

Сполучене Королівство разом із нами йде до найважливішої перемоги за час нашого життя. Це буде перемога над самою ідеєю війни.

Після перемоги будь-який агресор – незалежно від розмірів – знатиме, що його чекає, якщо він посягне на міжнародний правопорядок. Будь-який агресор, який спробує посунути кордони силою, який нестиме руйнування та смерть іншим народам, який спробує продовжити свою диктатуру за рахунок чужої крові в злочинних і неспровокованих війнах, як це робить Кремль. Будь-який агресор програє.


We know freedom will win. We know Russia will lose. We know the Victory will change the world! I said this during an address to the British Parliament.

The United Kingdom is marching with us towards the most important victory of our lifetime. It will be a victory over the very idea of the war.

After we win together, any aggressor – big or small – will know what awaits him if he attacks international order.

Any aggressor who will try to push the boundaries by force. Who will inflict destruction and death on other peoples. Who will try to endure his dictatorship at the expense of other people's blood in criminal and unprovoked wars, as the Kremlin does. Any aggressor is going to lose.

Президент України Володимир Зеленський

 

 

Управління освіти і науки Ірпінської міської ради визначило рейтинг закладів загальної середньої освіти за результативністю у міському етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів шкіл, що зайняли I-III місця. Про це повідомила  заступниця Ірпінського міського голови Юлія Устич.

За словами заступниці Ірпінського міського голови Юлії Устич даний рейтинг було сформовано з врахуванням кількості учнів у кожному закладі, які потенційно могли брати участь у олімпіадах. Також було визначено відсоток учнів, які зайняли I, II і III місця. На основі цього було визначено місце навчального закладу серед усіх навчальних закладів міста.

То ж, публікуємо результати і дякуємо вчителям та учням за гарні показники.

1 місце

Ірпінський ліцей інноваційних технологій (13,9% учнів, які зайняли призові місця, 16 призових місць, 115 учнів);

2 місце

Ірпінський академічний ліцей НУБіП України (9,6% учнів, які зайняли призові місця, 36 призових місць, 372 учнів);

3 місце

Ірпінський гуманітарний ліцей Лінгвіст (5,9% учнів, які зайняли призові місця, 60 призових місць, 1012 учнів).

«Ми обов‘язково подякуємо від імені Ірпінського міського голови Олександра Маркушина вчителям та учням за їх відмінні результати»,- повідомила заступниця Ірпінського міського голови Юлія Устич у своєму дописі в Facebook.

Щиро вітаємо та бажаємо подальших перемог на освітньому фронті!

 

 
 Щиро дякую Посольству України в Іспанії й Послу України в Іспанії Сергію Погорельцеву за сприяння та, звісно, громаді й меру Герніки Хосе Марія Горроньо за допомогу ірпінцям!
 
 Нагадаю, у вересні минулого року Посол України в Іспанії Сергій Погорельцев від імені Ірпінської громади та мер Герніки Хосе Марія Горроньо підписали Меморандум про дружбу та побратимство між Ірпенем та Гернікою. Щиро радію, що Ірпінь має стільки щирих друзів у різних куточках світу.
 

Ірпінський міський голова Олександр Маркушин

 

 

Під патронатом відомої української тенісистки Еліни Світоліної та французького режисера Мішеля Азанавічуса в Ірпені відновлять два багатоквартирні будинки, що зазнали руйнувань під час бойових дій навесні минулого року.

Зірки збиратимуть кошти на їх відбудову в рамках платформи UNITED24. Завдяки цій платформі у місті відновлять 7 багатоквартирних будинків та стадіон «Чемпіон».

Детальніше за інформацією Інформаційного агентства «ITV»

 

 

 

Сьогодні на прийом Ірпінського міського голови прийшло понад пів сотні мешканців громади.

Більшість питань, з якими зверталися люди, стосувалися відбудови пошкодженого житла, заміни вікон, надання гуманітарної допомоги, поселення в модульні будинки та комунальної сфери. Частину питань вирішили одразу на місці. Щодо частини дав доручення опрацювати їх і вирішити керівникам профільних управлінь і комунальних служб.

Окремо з представниками чотирьох ОСББ Ірпеня обговорили проекти капітального ремонту пошкоджених багатоквартирних будинків, які ми зараз замовляємо в проектантів.

Нагадую, прийом громадян проводжу щосереди з 9:00 до 12:00 на першому поверсі Ірпінської міської ради.

Також зі своїми скаргами та пропозиціями мешканці Ірпінської громади можуть звернутися на безкоштовну Гарячу лінію міського голови 0800 335 191.

Бережіть себе та своїх близьких!.

Ірпінський міський голова Олександр Маркушин

 

   

 

«Сталевою стіною стоїмо за наш кордон».

Це про 15-ий мобільний прикордонний загін «Сталевий кордон».  

Основа бригади – підрозділи Державної прикордонної служби, що виконували завдання в районі бойових дій на сході нашої держави і які мужньо протистояли російським агресорам.   

У рядах підрозділу воїни, які першими зустріли ворога на кордоні, боронили Азовсталь, знаходилися на лінії оборони на Лиманському та Бахмутському напрямках, захищали державний рубіж із країною-агресором.  

Захищаємо наші кордони! Доєднуйтесь!  

«Гвардія Наступу»: http://storm.mvs.gov.ua

 

Всесвітньовідома українська тенісистка Еліна Світоліна та оскароносний французький режисер Мішель Азанавічус взяли під свій патронат відбудову двох будинків в Ірпені в рамках ініціативи Президента України UNITED24. Це-ЖК «МюнХаузен» та ЖК «Затишний двір».

Вчора зірки спорту та кіно, а відтепер і амбасадори UNITED24, спеціально приїхали в Ірпінь, щоб на тлі пошкоджених під час бойових дій у місті будинків записати свої звернення до світової спільноти з проханням допомогти сотням ірпінських родин повернутися до своїх осель.

Разом із координаторкою проєкту UNITED24 Ярославою Гресь вони вийшли на онлайн-зв’язок із Андрієм Шевченком та Олександром Усиком, які теж сьогодні допомагають Ірпеню відродитися. Ті у свою чергу поділилися досвідом, який вони вже отримали у цій надважливій справі.

Вкотре щиро дякую усім спортсменам, діячам культури, нашим зіркам, які роблять усе від них залежне, аби відбудувати наше зруйноване, але нескорене місто. Також окреме спасибі координаторці проєкту UNITED24 Ярославі Гресь, яка докладає чимало зусиль для успішної реалізації цієї ініціативи.

Ірпінський міський голова Олександр Маркушин

 

   

   

  

Біг - здатен укріплювати Ваше фізичне та ментальне здоров'я. Але з якою швидкістю, в якому одязі та на які дистанції, що б це було корисно для здоров'я та мінімізовувало шанси отримати травму?

Саме про ці тонкощі та лайфхаки на цих вихідних розповіли досвідчені бігуни зі спільноти «Run in Irpin».

Також на слухачів лекції чекав приємний сюрприз  - розіграш безлімітного абонементу в мережі фітнес клубів «ReForma».

“Дякуємо «ReForma» та «Run in Irpin» за корисну інформацію та приємні подарунки”,- зазначили в Ірпінській молодіжній раді при Ірпінському міському голові.

Ірпінська молодіжна рада при Ірпінському міському голові готує ще більше лекцій та подій. Слідкуйте за новинами!

Там сьогодні пройдуть роботи зі знищення вибухонебезпечних предметів.

Київська обласна військова адміністрація

Шановні громадяни, запрошуємо Вас долучитися до реалізації судової влади шляхом здійснення правосуддя у Ірпінському міському суді у складі суду присяжних.

Згідно подання територіального управління Державної судової адміністрації України в Київській області № 03-14/1127/22 від 17.08.2022 року та відповідно до порядку затвердження списку присяжних передбаченого ст. 64 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» просимо Вас подати на затвердження кандидатуру до списку присяжних Ірпінського міського суду.

Зазначаємо, що вимоги, яким повинна відповідати кандидатура присяжного, наступні:

-громадянин України;

-досяг тридцяти років;

-постійно проживає (зареєстрований) на території, на яку поширюється юрисдикція Ірпінського міського суду.

Не включаються до списків присяжних громадяни:

-визнані судом обмежено дієздатними або недієздатними;

-які мають хронічні психічні чи інші захворювання, що перешкоджають виконанню обов’язків присяжного;

-які мають незняту чи непогашену судимість;

-народні депутати України, члени Кабінету Міністрів України, судді, прокурори, працівники правоохоронних органів (органів правопорядку), військовослужбовці, працівники апаратів судів, інші державні службовці, посадові особи органів місцевого самоврядування, адвокати, нотаріуси, члени Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, Вищої ради правосуддя;

-особи, на яких протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення;

-громадяни, які досягли шістдесяти п’яти років;

-особи, які не володіють державною мовою.

Особам, які бажають бути включеними до списку присяжних, необхідно у місячний термін подати до Ірпінської міської ради (м. Ірпінь, вул. Шевченка, 2-а, каб. № 72) наступні документи:

- заяву на ім’я міського голови;

- ксерокопія паспорта громадянина України;

- документ, який підтверджує постійне проживання на території м. Ірпінь;

- документ, що підтверджує відсутність судимостей;

- документ, що підтверджує відсутність хронічних психічних чи інших захворювань, що перешкоджають виконанню обов’язків присяжного;

- контактний номер телефону.

Телефон для довідок: 0459761400. 

Юридичний відділ Ірпінської міської ради

Дочірні категорії

Новини

Анонси

zvernennya-gromadyan

covid-19

covid-19

covid-19

covid-19

uide.diia

brandbook

zovn reklama

Петиції

Громадський бюджет

Звіт за 100 днів

Звіт

 

munvarta

Громадська рада

Молодіжна громадська радаПАМ'ЯТАЄМО полеглих за Україну

 

 

 

 

ДЕКЛАРАЦІЙНА КАМПАНІЯ - 2023