Субота, 10 червня 2023 |

Новини

Своїми ідеями поділились студенти  Київського національного університету будівництва і архітектури, над якими в рамках навчального процесу та напрацювання проєкту реконструкції та відновлення архітектури України спільно працювали представники різних факультетів на своїх рівнях.

Варто зазначити, що поштовхом для розвитку цієї ініціативи була солідарна акція «Ірпінь та калина- все буде Україна», що відбулась 8 квітня, і в якій також брали участь студенти Київського національного університету будівництва і архітектури.

Знайомство із нескореним містом Ірпінь, яке активно відбудовується, надихнуло їх для проєктування пам’яток, які збережуть історію та будуть надавати силу, натхнення та поштовх для подальшого розвитку України.

Сьогодні майбутні архітектори представили  свої сучасні та цікаві пропозиції майбутнього «Пам’ятника Волонтеру», які цілком можуть мати право на втілення в життя окремими архітектурними об’єктами або у складі меморіального комплексу.

Волонтер-це наразі про кожного українця, який робить свій внесок у перемогу, заради майбутнього нашої країни, тому в кожну ідею проєктантами вкладена певна частинка, яка відображає наполегливість праці, щирість намірів та інші людські чесноти.

«Наше місто-герой Ірпінь складається із людей-героїв: волонтерів, захисників всіх тих, хто робить свою справу відповідально і якісно. Дякуємо вам за таку чудову ініціативу, що саме в нашому місті захотіли презентувати свої ескізи  і можливо якісь із них візьмемо за основу. Зараз ми активно працюємо над увіковіченням історії і такі пам’ятники були б доречні в нашій громаді»,-зазначив перший заступник Ірпінського міського голови Андрій Кравчук.

Наприкінці зустрічі домовились, що співпраця у цьому напрямку продовжується і студенти підготують свої роботи у форматі можливому для оприлюднення та обговорення в Ірпінській громаді.

   

   

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Загалом у Херсонську область від нашої громади відправили понад 15 тонн гумдопомоги:

- медикаменти;

- продукти;

- питна вода;

- одяг;

- санітарно-гігієнічні товари.

Волонтерська група на чолі Діаною Бондар, яка виконує обов'язки директорки Територіального центру соціального обслуговування Ірпінської міської ради, побувала у Херсоні та селах Херсонського району. Крім того, у місцевий притулок для тварин завезли корми.

Хочу подякувати Діані Бондар, працівникам нашого територіального центру, волонтерам, які оперативно організували збір речей та відвезли гумдопомогу у зону катастрофи, незважаючи на постійні обстріли, якими російські військові тероризують мирних людей на Херсонщині.  Ви - наші герої!

Зі свого боку, група на чолі з Діаною всім передає вітання! За їхніми словами, зараз наш територіальний центр соціального обслуговування буквально забитий гуманітарною допомогою - близько 20 тонн, які найближчим днями поїдуть у Херсонську область. Тож наразі збір призупинено! Ірпінці, ви - неймовірні! Дякую і пишаюся нашою громадою за такий вияв солідарності з жителями Херсонщини!

Ірпінський міський голова Олександр Маркушин

 

 

 

 

 

 

Захід організований Ірпінським фаховим коледжем НУБІП України за підтримки Ірпінського міського голови Олександра Маркушина, ГО «Асоціація жінок України «ДІЯ» Приірпіння та фонду «Сокира Перуна».

У рамках заходу жителі та гості громади брали участь у благодійному ярмарку, майстер-класах хендмейду та у безпрограшній лотереї.

Завдячуючи захисникам України за можливість жити, навчатись, мріяти і  спілкуватись талановиті учні Ірпінського фахового коледжу НУБІП  України виступали з яскравими музичними номерами в українських національних костюмах.

Всі зібрані кошти будуть передані на потреби воїнів, які захищають незалежність та територіальну цілісність України.

«Сьогодні у нас є єдина ціль-допомогти нашим збройним силам України нашим хлопцям, які сьогодні боронять нашу країну. Вже протягом декількох місяців ми разом із ГО «Асоціація жінок України «ДІЯ» Приірпіння збираємо кошти і все необхідне направляємо бійцям на фронт. Це вже не перша спільна акція із закладами освіти бо тільки об’єднавшись разом ми зможемо перемогти ворога!»,-зазначила депутатка Ірпінської міської ради Віолетта Дворнікова. 

Разом до ПЕРЕМОГИ!

 

   

   

  

Вишкіл за міжнародними стандартами, забезпечення сучасною зброєю та головне-одна на всіх нестримна воля-стерти ворога з нашої землі. 

Підрозділ заснований бойовими командирами на принципах воїнської честі та міцного побратимства. 

Покажемо, як ненависть втілюється в кулях і снарядах.  

Приєднуйся за контрактом або мобілізацією. Переведення-для чинних військових. 

Заповнюй анкету на сайті: https://ab3.army/

Наразі діяльність ворога зафіксована на таких сторінках:

-Київська обласна військова адміністрація;

-Львівська обласна військова адміністрація;

-Волинська обласна державна адміністрація;

-Дніпропетровська обласна військова адміністрація;

-Луганська обласна військова адміністрація;

-Івано-Франківська обласна державна адміністрація;

-Миколаївська обласна державна адміністрація;

-Закарпатська обласна військова адміністрація.

Мета цієї кампанії – дискредитувати владу в регіонах України.

Центр протидії дезінформації закликає відповідально споживати інформацію та у разі виявлення фейкової сторінки – блокувати її.

Не дайте ворогу ввести себе в оману. Довіряйте лише джерелам верифікованої інформації.

Центр протидії дезінформації

Зокрема працівники підприємства зібрали воду, харчі та засоби гігієни.

«Багато всього, що вкрай необхідно на постраждалих територіях. Все це було передано до Ірпінського територіально центру соціального обслуговування. Дякую всім працівникам, які долучились і не були байдужі! Плануємо і надалі допомоги»,- прокоментували в КП «Управління благоустрою міста».

 

 

 

 

    

   

Захід відбудеться 10 червня 2023 року о 10.00 в Ірпінській дитячо-юнацькій спортивній школі (вул.Троїцька, 40).

Під час турніру серед шести команд буде розіграний кубок та інші цінні подарунки.

На глядачів також чекають приємні сюрпризи.

Запрошуємо всіх охочих!

Для забезпечення безперервності освітнього процесу для них безкоштовно будуть проводитися цікаві заняття з 10.00 до 12.00 у вівторок і четвер. 

Телефон для зв'язку: 0683021464

«Ми щиро дякуємо вам за ваше милосердя, щирість і таку потрібну для нас допомогу... Щиро переконані, що ваше добро повернеться вам сторицею!

Бажаємо вашій організації процвітання, а усім вам мирного неба, міцного здоров'я і всього лише найкращого!

Надзвичайно приємно усвідомлювати, що наш коледж має людей, які, незважаючи ні на що, готові допомагати!»,-прокоментували в Ірпінському державному коледжі економіки та права.

Амбасадором проєкту «UNITED24», французським режисером Мішелем Азанавічусем зібрано 250 678 євро на відновлення будинку в Ірпені по вулиці Давидчука, 42. Про це повідомляється на сторінці «UNITED24» у Facebook.

Збір закрито!

Дякуємо за допомогу у відновленні міста-героя Ірпінь!

Дочірні категорії

Новини

Анонси

zvernennya-gromadyan

covid-19

covid-19

covid-19

uide.diia

brandbook

zovn reklama

Петиції

Громадський бюджет

Звіт за 100 днів

Звіт

 

munvarta

Громадська рада

Молодіжна громадська радаПАМ'ЯТАЄМО полеглих за Україну

 

 

 

 

ДЕКЛАРАЦІЙНА КАМПАНІЯ - 2023