П'ятниця, 20 травня 2022 |

Новини

Якщо у Вас пошкоджений будинок або квартира, роздрукуйте прикріплену заяву або візьміть готовий бланк на першому поверсі Ірпінської міської ради та подайте наступні документи:  

Якщо повністю зруйновано — ЗАЯВА 1 

Якщо частково зруйнований — ЗАЯВА 2

 

Додайте ксерокопії документів:

- копія паспорту;

- копія ідентифікаційного коду;

- копія права власності;

- копія технічного паспорту;

- декілька фото пошкодженого майна; 

 

ВАЖЛИВО! ВСІ документи потрібно подати у двох примірниках

 

Щорічно 19 травня відзначається День вишиванки - свято традиційного українського одягу. Вишиванка - це предмет гордості українців. Це традиція, яка передавалася з покоління в покоління, попри численні утиски української культури.

Вишиванка  особливий, яскравий приклад національних українських традицій. З незапам’ятних часів згадується вона в історичних і літературних джерелах.

Ще за свідченням знаменитого давньогрецького історика, географа і мандрівника Геродота, елементами вишиванки був прикрашений одяг скіфів, які проживали в наших землях в період VIII ст. до н. е. – IV ст. н. е.

Ідею акції «Всесвітній день вишиванки» у 2006 році запропонувала студентка Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Леся Воронюк.

Кожен регіон України має свої особливості в виконанні традиційного вбрання, що передавалися від матері до дочки протягом багатьох років. Такі схожі на перший погляд, вишиванки в кожній області мають свої особливі риси. Вони втілюють місцеві традиції, майстерність господинь, відзнаки, властиві кожній конкретній місцевості.

Зі святом, з Днем вишиванки! Українські традиції – одні з найкрасивіших в світі. І в наших з вами силах поширити їх, розповісти про них всьому. Одягайте свої вишиванки і нехай весь світ побачить, як прекрасна наша Україна і її символи!

В Ірпені компанія ДТЕК ввела у роботу останню лінію електропередач, яку відновили після бойових дій на Київщині. Запуск лінії на 10 кіловольт відбувся в прямому ефірі у присутності представника Офісу Президента України, керівництва області, енергетиків та журналістів. 

Павло, провідний інженер компанії «ДТЕК Київські регіональні електромережі»:
«Лінія 10 кіловольт – під напругою! Усі споживачі зі світлом. Слава Україні!»

Енергетики зазначають: за час бойових дій на Київщині було пошкоджено 10 тисяч кілометрів електроліній. І хоча всі основні лінії вже працюють, запуск світла до окремих домівок продовжують налагоджувати. Зараз триває робота над індивідуальними заявками.

Віталій Шайда, генеральний директор компанії «ДТЕК Київські регіональні електромережі»:
«До нас кожного дня надходить по сто заявок, які ми відпрацьовуємо. І, я думаю, сьогодні-завтра ми всі одиночні заявки закриємо».

Олександр Маркушин, Ірпінський міський голова:
«Ірпінь уже зі світлом. Є ще певні роботи по лініях, по приватних домогосподарствах, але я впевнений – найближчим часом ми разом, однією командою все вирішимо. Дякую вам за роботу. Хлопці, ви найкращі!»

Допомагали колегам відновлювати електромережі бригади ДТЕКу з Одеси, Дніпра, столичні енергетики. Всього до ремонту було залучено понад тисячу фахівців. Сьогодні багатьом із них вручили подяки та нагрудні знаки. Про найбільші небезпеки у проведеній роботі майстри згадують таке:

Дмитро Мельник, майстер повітряних ліній компанії «ДТЕК Одеські електромережі»:
«Найбільша проблема – це бачити зруйновані будинки і розуміти, що не всім можна підключити електропостачання з тої причини, що там ще не пройшли сапери і не все повністю розчищено».

Кирило Тимошенко, заступник керівника Офісу Президента України:
«Хочу сказати величезне дякую. У нас ще багато справ і в інших областях. Будемо сподіватися, що в Київській області в нас не буде більше таких справ, тому що в нас є наші Збройні сили, які нас охороняють і захищають».

Джерело : https://itvua.tv/news/v-irpeni-vvely-v-robotu-ostanniu-zruynovanu-okupantamy-elektroliniiu-video/

Відео: https://youtu.be/k0j757FmihU

21 травня на ринку (вулиця Антонова) з 13:00 до 15:00 можна буде отримати гуманітарну допомогу у вигляді одягу дорослого/дитячого, одіял, подушок та постільних наборів.
 
21 травня з 11:00 до 13:00 в Храмі Різдва Пресвятої Богородиці (м.Ірпінь, вул.Антонова, 28) у порядку живої черги буде роздаватися допомога тим, хто потребує.
 
 

 В Ірпені в магазині «Пчелка» на вул. Тургенєвській, 50-Б з’явився вже третій у місті аквабокс від компанії «Ecosoft», де можна безкоштовно набрати очищеної питної води.

 2 травня компанія «Ecosoft» установила аквабокси на центральній площі Ірпеня та в магазині «Екомаркет» на вул. Соборній. Установки створені на основі сучасного обладнання, яке забезпечує кількаступеневе очищення води.

 Як повідомлялося, під час війни «Ecosoft» продовжує надавати суттєву допомогу Ірпінській громаді. Зокрема, компанія організувала доставку в Ірпінь гуманітарних вантажів і генераторів, а також разом із Асоціацією водоканалів України забезпечила місто сучасною модульною системою фільтрації води, виготовленою чеською компанією «Hutira CCW».

19-20 травня буде проводитись видача гуманітарної допомоги, отриманої від представників ООН у справах біженців в Україні, для осіб, у яких зруйноване житло.

Видача проходитиме за адресою: м.Ірпінь, вул. Гагаріна, 9 з 14:00 до 16:00.

 При собі необхідно мати паспорт громадянина України та довідку з Ірпінської міської ради про зруйноване та непридатне для проживання житло.
В наявності:

 • ковдри;
 • матраси;
 • набори посуду;
 • гігієнічні набори.

Управління праці та соціального захисту населення Ірпінської міської ради

Продовжуємо підтримувати мешканців Ірпінської ТГ!

18 та 19 травня 2022 року з 13:00 до 17:00 буде проводитись видача продуктових наборів мешканцям, у яких зруйноване житло, по списках, складених на основі звернень на "гарячу лінію". Продуктові набори будуть видаватись в приміщенні Управління праці та соціального захисту населення Ірпінської міської ради. 

У п’ятницю, 20 травня, в Ірпінській поліклініці безкоштовно консультуватимуть лікарі Інституту серця під керівництвом очільника цього закладу професора Бориса Тодурова. 

«Співпрацюємо в рамках підписаного раніше меморандуму між нашими закладами. Якщо буде необхідність – окрім безкоштовної консультації, пацієнтам нададуть безкоштовну стаціонарну допомогу на базі Інституту серця», – розповів директор Ірпінської центральної міської лікарні Антон Довгопол.

Початок прийому – об 11:00. Щоб потрапити на консультацію, потрібно звернутися в реєстратуру поліклініки на вул. Садовій, 38.

 

17 та 18 травня у відділенні «Приватбанку» в Ірпені на вул. Шевченка, 3 з 10:00 до 16:00 можна отримати такі послуги:

 • здійснення операцій за картковими рахунками – відкриття/перевипуск;
 • зарахування грошових переказів;
 • налаштування «Приват 24».

Адреси терміналів і банкоматів «Приватбанку» в Ірпені:

банкомати:

 • вул. Соборна, 105-А, магазин «Еко-маркет»;
 • вул. Новооскольська, 6-Б, магазин «Лоток»;
 • вул. Гагаріна, 9, приміщення коледжу (планується запуск).

термінали:

 • вул. Шевченка, 2-А, приміщення Ірпінської міської ради;
 • вул. Соборна, 105-А, магазин «Еко-маркет».

Дочірні категорії

Новини

Анонси

zvernennya-gromadyan

covid-19

uide.diia

brandbook

zovn reklama

Петиції

Громадський бюджет

Звіт за 100 днів

Звіт

 

munvarta

munvarta

Громадська рада

Молодіжна громадська радаПАМ'ЯТАЄМО полеглих за Україну