Субота, 10 червня 2023 |

Система обліку, що містить інформацію про документи, які перебувають у володінні виконавчого комітету міської ради, розміщується на офіційному веб-сайті Ірпінської міської ради www.imr.gov.ua

ЗРАЗОК - Форма запиту на інформацію

Запит на інформацію може бути поданий:

на поштову адресу: вул. Шевченка, 2-а, м. Ірпінь, 08200;

на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.;

за телефоном - 04597 (60456).

Запити щодо надання публічної інформації приймаються з понеділка по п’ятницю – з 8:00 до 16:00 год.

Всі запити на інформацію реєструються в день надходження у секторі забезпечення доступу до публічної інформації Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Ірпінської міської ради. 

Відповідь на запит на інформацію має надаватись не пізніше п’яти робочих днів з дня отримання запиту розпорядником інформації.

У разі, якщо запит на інформацію стосується інформації, необхідної для захисту життя чи свободи особи, щодо стану довкілля, якості харчових продуктів і предметів побуту, аварій, катастроф, небезпечних природних явищ та інших надзвичайних подій, що сталися або можуть статись і загрожують безпеці громадян, відповідь має бути надана не пізніше 48 годин з дня отримання запиту. Клопотання про термінове опрацювання запиту має бути обґрунтованим.

У разі, якщо запит стосується надання великого обсягу інформації або потребує пошуку інформації серед значної кількості даних, керівник, відповідальний за надання інформації за таким запитом, може продовжити строк розгляду запиту до 20 робочих днів. Про продовження строку він повідомляє запитувача в письмовій формі не пізніше п’яти робочих днів з дня отримання запиту.  

У випадках, коли запитувана інформація містить документи обсягом більш як 10 сторінок, керівник, відповідальний за надання інформації, не пізніше п’яти робочих днів з дня отримання розпорядником запиту повідомляє про це заявника із зазначенням вартості фактичних витрат, пов’язаних із копіюванням або друком документів, та реквізитів і порядку сплати цих витрат. За таких обставин надання інформації здійснюється протягом трьох робочих днів після підтвердження запитувачем інформації оплати вартості фактичних витрат.

У разі, якщо запит, поряд з проханням надати публічну інформацію, містить прохання надати також інформацію, що не відноситься до публічної, а також підпадає під вимоги Закону України «Про звернення громадян», то відповідь на таке питання може бути направлена заявнику окремо у терміни, передбачені чинним законодавством, про що запитувач повідомляється у відповіді на інформаційний запит.

У випадку, якщо запит містить суперечливі положення, які не дозволяють однозначно ідентифікувати запит як такий, що підпадає під дію Закону України «Про доступ до публічної інформації», на будь-якій стадії прийому і реєстрації такого запиту відповідні структурні підрозділи залучають працівників юридичного відділу для невідкладного надання правової допомоги в ідентифікації документа та підготовки відповіді на нього в межах законодавства.

У випадку, якщо розпорядником інформації є інший орган або організація та підприємство, що належать до сфери управління Ірпінської міської ради, такий запит невідкладно направляється належному розпоряднику, з одночасним повідомленням  запитувача не пізніше 5 днів з дня отримання запиту.

Детальніше:

- Рішення «Про затвердження Положення про порядок організації доступу до публічної інформації, що знаходиться у володінні Ірпінської міської ради та її виконавчого комітету»

- ПОЛОЖЕННЯ про порядок організації доступу до публічної інформації, що знаходиться у володінні Ірпінської міської ради та її виконавчого комітету Звіт про задоволення запитів на публічну інформація за 2018 рік

Звіт про задоволення запитів на публічну інформація за I квартал 2019 року

Звіт про задоволення запитів на публічну інформація за II квартал 2019 року

Звіт про задоволення запитів на публічну інформацію за ІІІ квартал 2019  року

Звіт про задоволення запитів на публічну інформацію за ІV квартал 2019 року

Звіт про задоволення запитів на публічну інформацію за 2019 рік

Звіт про задоволення запитів на публічну інформацію за I квартал 2020 року 

Звіт про задоволення запитів на публічну інформацію за IІІ квартал 2020 року 

Звіт про задоволення запитів на публічну інформацію за IІ квартал 2021 року 

Звіт про задоволення запитів на публічну інформацію за ІV квартал 2021 року

Звіт про задоволення запитів на публічну інформацію за І квартал 2022 року

Звіт про задоволення запитів на публічну інформацію за ІI квартал 2022 року

Звіт про задоволення запитів на публічну інформацію за ІІІ квартал 2022 року

Звіт про задоволення запитів на публічну інформацію за І квартал 2023 року