Субота, 20 серпня 2022 |

Виконавчі органи ради

Відповідно до Постанови КМУ № 505 від 01.10.2014 року «Про надання щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг» у разі, коли закінчення поточного шестимісячного строку виплати грошової допомоги відбулося в період дії карантину або обмежувальних заходів, пов’язаних з поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та протягом 30 днів з дня відміни карантину, строк виплати грошової допомоги в раніше встановленому розмірі продовжується на період карантину та на один місяць після його скасування без звернення особи.

Після закінчення карантину уповноваженому представнику родини необхідно звернутися до управління з пакетом документів для подовження виплати адресної допомоги.

Уповноважений орган протягом одного місяця після скасування карантину проводить перерахунок розміру виплаченої грошової допомоги внутрішньо переміщеним особам на підставі поданих особою або уповноваженим представником сім’ї заяви та необхідних документів.

Якщо за результатами проведеного перерахунку розмір отриманої грошової допомоги виявиться меншим, управління проводить доплату різниці між її перерахованим і виплаченим розміром.

Але якщо право на отримання грошової допомоги не підтверджено або її розмір виявиться меншим від розміру допомоги, виплаченої під час карантину, або особою чи уповноваженим представником сім’ї не подано заяви та необхідних документів, управління стягує надміру виплачені суми допомоги згідно із законодавством.

За детальною інформацією звертайтесь:

- за телефоном – 04597-62-785;

- на електронну пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.;

- Viber – 050-583-82-76;

- Фейсбук (в повідомлення) - https://www.facebook.com/upravsoczahist

Бережіть себе та будьте здорові!

З повагою, Петро ЗБРОЖЕК.