П'ятниця, 2 червня 2023 |

Ми з тобою одної крові.

Ти став рідним мені, солдате!

Я пишаюсь, мій брате, тобою.

Ти пішов в бій – всіх нас захищати.

Віта Стронська

В’ячеслав Вікторович КІРІЧЕК

(19 травня 1971 – 16 листопада 2014)

солдат, 128-ма окрема гірсько-піхотна бригада

Він був не просто солдатом, він – рядовий великої війни за незалежність України, герой для прийдешніх поколінь, вічна слава для нашого міста і гордість для родини.

В’ячеслав жив в Ірпені, працював в Ірпінській філії ВАТ «Київоблгаз» слюсарем з експлуатації та ремонту газового устаткування, був добрим спеціалістом та відповідальним працівником. У колективі мав заслужений авторитет і повагу.

Коли над країною нависла найбільша небезпека – війна, В’ячеслав зробив свій вибір. У червні 2014 року пішов добровольцем в зону антитерористичної операції, змінивши мирні інструменти слюсаря на бойову зброю. Воював у 128-мій окремій гірсько-піхотній бригаді. На фронті він був добрим фахівцем військової справи, надійним товаришем і сміливим захисником. Непереможна та держава, де так воюють навіть люди мирних професій!

Загинув В’ячеслав Кірічек 16 листопада 2014 у бою біля с. Нікішине Донецької області.

Жив не марно і віддав своє життя, захищаючи Україну від агресора.

Указом Президента України № 282/2015 від 23 травня 2015 року, «за особисту мужність і високий професіонализм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі», нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).